Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igényelhetek családi pótlékot?

Igényelhetek családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy lovat. Márciusban már megkértem a patáját, jövöre feleségül akarom venni. ... mert a dal is azt írja, hogy:


Berág a bimbó kattnájdzsó

Áj vill merri lóhátsó

Venídzsi kam from venídzsi gó

Venídzsi kam from kattnajdzsó


Az orvos szerint nem lehet közös utódunk, ezért Rózsikával úgy döntöttünk, örökbefogadunk egy kis kentaurt. Ilyen feltételek mellett igényelhetek családi pótlékot?



2017. máj. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Két helyről is: az államkincstártól is, meg a lótenyésztők országos egyesületétől. De csak a házasság után próbálkozzatok az örökbefogadással.
2017. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az tévedés hogy nem lehet közös utódotok. megtévesztő az hogy nem éred fel a lovat. pedig elég ha a ló felér téged...
2017. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a biztató választ! :)


#2 Van otthon sámli, nem adjuk fel.

2017. máj. 5. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Az állatikincstárnál is lehet igényelni a családi pótlékot. De asszem van olyan megoldás is, mint mondjuk a mesterséges megtermékenyítés meg ilyesmi. Mindenesetre szerintem nem árt elvinni a kedveskedett egy lógyógyászhoz, hogy megalapítsa a meddőség okát. 😏
2017. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a ló a meddő.
2017. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedvesed helyett kedveskedett írtam. 😨
2017. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de imádom az ilyen romantikus történeteket, a csodálatos dalról már nem is beszélve. Köszönöm.
2017. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#4, #5, #6


A kedvesemmel lehet a gond, mert én már nemzettem zabi kismalacokat, még kujon koromban, azóta megbántam, mert bíróság lett belőle, és azóta fizetem a kocának a süldőadót. Ezt már tudattam Rózsikával is, pofán is rúgott érte. Már gyógyulgatok. Végül azt prüsszügte hogy szeret, és megbocsájt.


Azért a lógyógyászt még felkeressük.


#7 Eredetileg a Családi kapcsolatok kategóriába írtam ki a kérdést, de kaptam is rögtön egy privát üzenetet, hogy jelentve lett a kérdés, és hogy poénkodjam az anyámmal.


Áhh, nem is értem. Egyesek milyen ellenségesek. :D

2017. máj. 6. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ellenséges csak irigy rád és így jön ki belőle.


A másik, a kor előrehaladtával csökken a termőképesség így az hogy fiatalkorodban termékeny voltál még egyáltalán nem jelenti azt, hogy most is az vagy.


Azonban jó irányban kutakodsz, mert az megoldás lehet, ha miután öregszünk és csökken a termőképességünk, egyre fiatalabb nőstényt választunk. Minél öregebbek vagyunk annál fiatalabbat mert ugye minél fiatalabb a nőstény annál jobb a termőképessége és így lehet kompenzálni a mi csökkent termőképességünket. Ez csak puszta matematika, azon belül is az átlagszámítás tudománya.

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg megjegyzem, hogy az impotenciára is az az egyik gyógymód, hogy fiatal és nagyon nagyon nagyon szép, kívánatos vadító külsejű nőt keresünk.
2017. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!