Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet ebből baj?

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Megdugtam tegnap egy hím oroszlánt.

A szexualitás kategóriából törölték ezt a kérdést, ezért kénytelen vagyok itt kérdezni. Légyszi ne ítéljetek el miatta, már megbántam.


2017. máj. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rászoksz és máskor is elő fog fordulni akkor az elég nagy baj. Ha csak részegen elnézted egy jó nőnek akkor az még nem nagy baj, hisz megúsztad, megvan minden végtagod.
2017. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Há ez baj, a kentaurok is úgy keletkeztek, hogy valami unatkozó dinnye lovat kúrt.
2017. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kollégám pár hete megdugta az Afgán agarát, aztán felgyújtotta magát és kiugrott az ablakon. Én már nem lepődöm meg semmin.
2017. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ő is akarta és nem volt szó erőszakról, én nem ítéllek el.
2017. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg, milyen baj lenne? Legfeljebb, kicsit bizarr gyereketek lesz, ha netán megkötött a gipsz.
2017. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy oroszlánt????
2017. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jó volt próbáld ki más fajokkal is pl: óriáskígyóval. Valahogy folytatódnia kell az evolúciónak :D
2017. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!