Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vége a modell karrieremnek,...

Vége a modell karrieremnek, mert kiöregedtem, emiatt 0 a kedvem és önbizalmam a társkeresésben, meg az egész szociális életben, ötletek hogy ebből kilábaljak?

Figyelt kérdés
Nagyon jól menő modell voltam sok külföldi munkával, és nagyon sok elismerést kaptam a külsőm miatt, de ennek most vége, és egyszerűen nem bírom elviselni, borzasztó érzés ránézni a régi képeimre hogy ilyen voltam valaha és ennek vége...
2016. márc. 30. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt tudod, hogy a trolloknak kénszaga van?
2016. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia. Ne add fel, azért mert azt mondják kiöregedtél a modelkedésből, szerintem ugyanolyan szexi, gyönyörű nő maradtál, mint régen és ezen semmi sem változott. Annyi kell, hogy újra felvedd a kesztyűt. :)

Ne add fel soha, mert nem attól vagy szép, hogy modelkedsz, hanem attól ami vagy.

2016. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Estét kívánok !


Ez már csak így szokott lenni.


Meg lehetne próbálni összeszedni egy '50-es,vagy '60-as éveiben járó hapsit,akinek sok pénze van.Igaz kicsit kopasz,egy kicsit sörhasú,de legalább a tiéd,meg dohánya is van.


Aztán még ott van a ronda hapsi esete is.Az is jó választás,mivel örül,hogy kap valakit.


El lehet menni horgászni is,meg hegyet és/vagy dombot mászni.


Azt mondod,hogy borzasztó ránézni a régi képeidre ?

Most gondolj bele,hogy mi lesz 10 év múlva !

Ez egy ilyen buli,az ember megöregszik és elkezd lefele csúszni a lejtőn.Most a fizikális leépülésre gonolok,nem a mentálisra.


Aztán szembesülni fogsz az irígyekkel is.Ők majd jó nagyokat fognak rajtad kacagni,hogy lefőtt a kávé.

-Nézd,ott megy,látod milyen csúnya lett ?

Mire a másik: -Igen látom és még a mellei is lógnak (kivéve,ha nyomokban szilikont is tartalmaznak a didkók).


Nem lesz egy sétagalopp az már fix !

2016. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ja,majdnem elfelejtettem valamit !

Hoppá,hoppá !


A közösségi oldalakra gondolok.Mikor agyon dícsérnek,meg bókolnak a Féregbúkon,meg az Instagagyin,azt el ne hidd !

Hazudnak neked,mert vagy szexet keresnek a krapekok,vagy csak egyszerűen szeretnek hazudni.


Tudod most mire gondolok ugye ?

-te vagy még mindig a legszebb királylány

-úgy nézel ki,mint egy 25 éves

-semmit sem változtál az évek alatt

-minden férfi örülne,ha ilyen nő állna az oldalán

-minden ruha jól áll rajtad


Ebben a kiöregedett korban csinál magából sok nő hülyét.

Rózsaszínben kezdenek el járni,mint egy elcseszett tinilány.Felveszik a mini szoknyát,amitől milfes beütésük lesz.


Mondom:csak óvatosan és finoman !

2016. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el prostinak, rájuk mindig van kereslet kortól és kinézettől függetlenül is.
2016. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hmmm nyisd +a hálószóbádat...
2016. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
legyél luxusprosti akkor vagy celeb.
2016. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbb még nem itt volt ez a kérdés..
2016. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
77%
Üdv elolvastam a kommenteket!! Szőrnyű!!! Komolyan az emberek miért ilyen negatìvak és gyűlőlködőek.... Szánalmas. Én azt tanácsolom,ha szeretted /szereted a szakmád akkor csinálj egy modellügynökséget, de ne toborozz ,hanem te keress embereket. Vannak olyan emberek akik szìvesen kipróbálnák viszont nincs rá lehetőségük. Csinálj olyat amit szeretsz, így nem kell abbahagynosld amot tanultál az másnak átadhatod és mellette persze jót is teszel. Sok sikert! 😉
2016. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!