Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azt az erőt, amit a Jedik...

Azt az erőt, amit a Jedik használnak a Csillagok háborújában, azt meglehet tanulni használni valahol?

Figyelt kérdés

Van egy csomó olyan oktatási intézmény, ahol alternatív tudományokkal,és azok kísérleteivel foglalkoznak.Még kis hazánkban is van több, ami vagy alapítványi formában, vagy valamilyen oktatási intézményként működik, így gyűjtve tagokat, akiket aztán oktatnak.

Külföldön rengeteg ilyet találtam.

De van olyan ahol konkrétan a Jedi erőt oktatják?

vagy esetleg fénykardozni tanítanak meg?



#azerőveledvan
2017. máj. 17. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez sajnos phd szintű tananyag, előtte még el kell végezned egy Rowling varázsvilága bsc-t és az arra épülő Mesebeli varázslények és szörnyetegek mesterképzést, vagy esetleg letudni az egészet a Merlini mágiák osztatlan képzéssel, csak ezután szakosodhatsz erőhasználatra. Bocsi...
2017. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fosfosfosfos ***** válasza:
Amit az első írt. Plusz, ha nem vagy gazdag és a midiklorián szinted alacsony, alapból bukó. Arra szoc.segélyt sem kapsz.
2017. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem kellett tanulnom, mert az Erő velem van!!!
2017. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

iratkozz be oszt' hátha.

[link]

2017. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha benned szunnyad az erő, a használatát is megtanulhatod. Keresd fel a Dagoba- rendszert!
2017. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!
2017. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rockfordba oktatják mostmár a pálca nélküli erőhasználatot is én is ott végeztem okj képzésen
2017. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
2017. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezéven fogok végezni az Obi Wan Kenobi elnevezésű Jediképzőben. Kiválló az oktatás! Megéri ide járni. Debrecenben találod.
2017. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!