Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tetszik egy fiú, velem egyidős...

Tetszik egy fiú, velem egyidős. A barátnőim azt mondják, hogy egyfolytában engem néz. Egy másik barátnőm azt mondta, hogy nem mutatja ki az érzéseit. Amikor egy másik lány szerelmes volt belé, észre se vette. Most mit tegyek? Pls help meee :S

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a férfi stimmel?
2017. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok neked segíteni, mert akármennyi lányba szerettem bele, mindnek a 185centi magas csávók kellenek. Én 168 centi magas vagyok és ez nagyon rosszul esik, hogy a magasságom miatt nem szeretnek. Még mielött megkapnám azt, hogy a modorommal van baj, meg azzal, hogy dagadt állat vagyok, aki 300 kilós és ráadásúl segghülye. Elkell, hogy szomorítsam azokat akik ezt gondolják. Sosem volt baj a modorommal, mindig dicsértek, milyen jól nevelt vagyok. (Köszönet a szüleimnek) 2 éve gyúrok, rengeteg pozitív vissza jelzést kaptam, hogy megis látszik. 142-es az IQ-m, nagyon jól neveltek a szüleim, mert ha nem neveltek volna úgy ahogy, most nem lennék ott ahol vagyok. 5 évesen már tudtam írni, olvasni németül és oroszul néztem a filmeket és most meglátszik minden.

Egom szinte nincsen, mert nincsen mire beképzeltnek lennem. Remélem ránk talál majd az Igazi és nem a felszín alapján fog itélni. Sok sikert neked! 16/F

2017. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!