Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma történ veled valami vicces...

Ma történ veled valami vicces dolog? Velem igen xD Tovább lennt

Figyelt kérdés

Nyelvtan óra, az azonos alakú szavak vettük erre kellett mondani szavakat, mondtunk párat : ég, áll, nyír, meg ilyesmik. Az én okos fejemmel mellettem ülőnek mondom h Jéé a köcsög is az, ezt hallotta a mögöttem ülő is. Felteszi a kezét megszólal: Tanárnő köcsög!!

Itt midenki röhögött mire másik gyerek : -meg meleg!


2010. máj. 17. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az árvíz miatt a suli budijából feltört a szar, és elárasztotta az ebédlőt. Annyira nem is volt vicces.
2010. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

volt, qrva sokat nevettem ma is :)


de midnen nap ez van a suliban :D

2010. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fogorvosnál voltam,tömték a fogamat. A végén oda kellett adnom az aszisztensnek a papírt,(amin visszahívtak)hogy kipipálja amit betömött. Tartotta a kezét,hogy adjam neki azt a visszahívót erre én meg odaadtam neki a nyálas használt papírzsepimet :D Mondjuk ez annyira nem volt vicces..jobbak szoktak történni :)
2010. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDD vicceseket írtok :DDD
2010. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk ez ma történ:Ének óra volt éppen csoportosan énekeltünk mondta az énektanár h húzzuk ki magunkat erre elkezdi a barátnőm -Az anyám fa*szát húzom ki!
2010. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!