Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj. Aki nagyon dögös,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SAnyik@ kérdése:

Van 1 csaj. Aki nagyon dögös, okos, vicces, érzékeny azaz tökéletes. Ez a lány a legjobb barátjának tart és én többet szeretnék, de ő nem . Viszont teljesen úgy csinál velem mintha járnánk. De nem tudom mit tegyek . Tovább álljak vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 13:04
1 2
 1/13 Fülünyúl ***** válasza:
88%

Na igen. Eszköz vagy. Úgyhogy ő nem a barátod. Ha így viselkedik veled, azt azért teszi, mert így kiszemeltjeit féltékennyé teheti, vagy éppen nem kívánatos nyomulót általad elriaszthat. Továbbá minden nyűgét, baját meghallgatod és valószínűleg lelket öntesz bele, segíted, tanácsaiddal támogatod legjobb tudásod szerint. Kihasználja, hogy bármit megtehet veled, mert bele vagy zúgva, tudja hogy semmire nem mondanál nemet. Az érzelmeidet nem fogja viszonozni úgy tűnik. Nem jössz be neki mint férfi, de imponáló számára, hogy van valaki aki imádja, és beleszeretett. Úgyhogy kedves kérdező, te nem a barátja vagy, hanem egy szabadon felhasználható eszköz a számára, ez magyarázza meg miért nem küld el és tart maga mellett.

Rajtad áll, hogy maradsz eszköz, vagy otthagyod a fenébe.

2011. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ha nem használ ki ? mert a legteljesebb mértékbe sem érzem ezt és nem 1 világszám a csaj de pont "a múzsám"... és télleg a barátjának tart ...akkor is a barátjának tartott amikor nem szerettem és nem hinném hogy csak így kihasználna ...
2011. febr. 8. 13:26
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
velem is volt ilyen , elfog majd dobni mint 1 koszos rongyot ha már nem lesz rád szüksége.
2011. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Ha másképp érzed - hiszen te magad éled meg - akkor biztosan úgy van. Azonban ha mégis nekem lesz igazam, ne lepődj meg olyan nagyon.

2011. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt ilyen barátom,bár én nem viselkedtem úgy,mintha járnánk.Sokszor megmondtam neki,hogy tőlem ne várjon többet,mert nem érzek szerelmet,viszont fontos a barátsága.

Makacs ember,nem adta fel.

Ma ő a férjem...

Ha fontos neked,tarts ki,amíg úgy érzed van értelme.

2011. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%

Eszköz?! Ezt miből gondolod..? Nekem van egy kb ugyanilyen barátom.. igen ő a fiú aki rajong értem.. és én meg a lány..

Én nagyon szeretem őt.. mint embert, barátot akármi.. viszont szerelemmel sosem fogom szeretni.. na most.. egy ideig nagyon sokat együtt voltunk.. reggel elkísért suliba, majd suli után ott várt és haza kísért és kb az egész napot együtt töltöttük.. volt hogy nekem volt közbe kapcsolatom, több is... de én nem úgy vettem észre hogy ez őt zavarná.. majd úgy december tájt amikor már apa is azt mondta hogy szerelmes belém.. akkor elkezdtem visszahúzódni.. és hát igen.. nemtudom.. gondolom nem lett meg amit akart és akkor már nem is kell.. bár nekem ezt nem mondta el hogy többet akar.. lehet jobban is tette.. nemtudom nekem fontosabb a barátság, ami persze kölcsönös volt.. szóval nem egy eszközként volt/van jelen az életemben.. hanem mint egy barát akire lehet számítani, és aki számíthat a másikra..

A Kérdezőnek pedig annyit... hogy ha annyira tovább akarsz állni, akkor meg semmit sem vesztesz azzal ha leülsz vele beszélgetni :)


19/L

2011. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Ezt úgy hívják, hogy talonba raktak :) Te vagy a vésztartalék, akivel jól el lehet menni, esetleg egyébre is kapható vagy, ha pocsék lesz az élet, de közbe mégis lehet nyugodtan kacsingatni bármerre, hiszen csak barátok vagytok, így semmi kötelezettség.


Én is voltam így. Egészen odáig, amíg engem ért a megtiszteltetés, hogy a szalagavatón lefilmezhettem, ahogy a (erősen titkolt) szerelmével egy hosszú és érzéki csókba bonyolódott. Mindent tudtam róla (azt hittem) csak ezt a pasit felejtette elmesélni :) És utána is még ment tovább minden a régiben, jó voltam gépet javítani, leckében segíteni, meg jókat beszélgetni. Nem ígért soha semmit, csak adta az apró jeleket, hogy véletlenül se unjam meg :)


Szerintem, ha jó vele, tartsátok meg egymást, mint barátot. És nézz más lány után. Jobban jársz hidd el...

2011. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most én is így vagyok de végre "kinyílt a csipám".

Persze nem akar többet barátságnál minden jel mást mutat

Az ilyen csajt ott kell hagyni a francba!

2011. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fülünyúl ***** válasza:

13:39-es


Magyarul éppúgy kihasználtad, úgyhogy felesleges volt leugatnod amit írtam. Biztos vagyok benne, hogy te is tudtad, hogy az a fiú barátságnál sokkal többet érez irántad, és ahogy leírtad szépen, te is hagytad, mert legalább volt valaki aki addig is törődik veled míg te álmaid hercegét meg nem találod. És még akkor játszod az ártatlant, hogy hát te nem is tudtad meg te nem is kihasználtad. Pedig de. Hányinger.

2011. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Megoldás hajtsd el azt a mocskos K...-t a halál vérvörös... tudod hova, na!

Nem szabad az ilyenek után koslatni mint valami rühes kóbor kutya, csak saját magadnak ártasz. És egyszer nézd meg alaposabban azt a lányt...ŐT, ne azt a tündért amit a helyére képzelsz

2011. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!