Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sos emberek! Hogy hozzuk haza...

Sos emberek! Hogy hozzuk haza Leonardo DiCapriot?

Figyelt kérdés
Láttam egy dokumentumfilmet az életéről, hogy hogy tűnt el. Kiderült, hogy fogjul ejtették egy szigeten és nem engedik haza! Fogjunk össze, hozzuk haza Leot!!! Légyszi, adományt is gyűjthetünk!

2017. jún. 7. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lecke meg van már írva?!
2017. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Kèsz pénzt is elfogadsz?


*Oooooo akkor mostanàban azèrt nincs otthon, amikor ki akarom verni rá...:O

2017. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Privátban küldjétek a bankszámla kódotokat és leveszem róla a pénzt, de csakis Leoért!
2017. jún. 7. 16:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nem kell visszahozni.Majd talál a szigeten egy gazdag lányt,akivel szerelmesek lesznek.

Aztán a sziget neki megy egy jéghegynek és elsüllyed.

2017. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Benne vok, csak engem is vigyetek el , le akarom szopni, de a közben amíg rajzol engem a dívànyon. Elküldöm a bankszàmlakódom is, de ha Leo benne van egy szadó északában (a köteleket, bilincseket, ostorokat sajàt zsebpènzemből àllom) . Kèrem, aki velünk tart szóljon, hogy a Fenyő Hotelben a szobàt annyi szemèlyre foglaljam le.


Visszatèrve Leóra nekem kell a pete ! Meg kell mentsük, most nem lesz Kate Winsletté!

2017. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Londonból indul a Titanic nevezetü hajó,ha jól értesültem a Viharszigetnél is megáll. Szerintem vegyünk neki egy jegyet,feltéve ha még él és nem kaparták már ki az agyát.

(ha hazajön,leszophatjuk)

2017. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.kell adományt gyűjteni, érte küldjük a TEK- et és kész.
2017. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
De ha a TEK megy, akkor a TEK lesz a hős, a megmentő ès nem mi a gyakori kèrdések mentőcsapata. :( SAD
2017. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ne keresd. Azóta lelőtték egy liftnél.

Ja nem, diliházban ül embriópózban a sarokban és ismételgeti hogy "thewayofthefuture".

Ja nem, bent ragadt egy álomban, ami egy álomban, ami...

Ja nem, lecsukták, amikor pilótának adta ki magát.

Ja nem, valahol Kanada határán fagyoskodik, miután kicsinálta a félindián fia gyilkosát.

2017. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólunk a medvének.
2017. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!