Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem utáltok iskola idő...

Ti nem utáltok iskola idő után az utcán sétálgatni, amikor a diákok mennek haza? Én gyűlölök.

Figyelt kérdés
Valamiért idegesítenek. Pedig még én se vagyok sokkal idősebb, sőt, ránézésre az a korosztály vagyok még. De már nem vagyok gimis és egyszerűen rohadtul irritálnak, hogy csapatba vergődve hangosan beszélnek stb. Én is voltam ilyen, néha még üvöltöztünk is az utcán, vihorásztunk stb. De ezen kívül akaratlanul is eszembe jutnak azok az évek, és hogy mennyire gyűlöltem, utáltam iskolába járni, szereztem jó pár lelki sérülést is. Lehet hogy antiszociális vagyok vagy nem tudom de elég szép ember undorom van, főleg a szülővárosomban. Máshol ez nem ilyen durva. Pl. Pesten tök felszabadult tudok lenni, meg az emberek is másak ott, senki sem ismer senkit stb. Nem kell attól paráznom, na vajon a következő boltban melyik ismerőssel futok össze, vagy a buszon hány volt sulis társam fog ülni... Teljesen antiszociálisnak érzem magam. Ma is a buszon akaratlanul is hallottam két nő beszélgetését, ami annyiból állt hogy az egyik mesélte az unalmas szarságait, hogy tegnap volt fülorrgégésznél de nem rendelt stb, stb, a másik meg "aha" "ja". Ennyi volt a "beszélgetés". De kb. 20 percen keresztül, a másik szinte meg se szólalt. Utána leszálltam és ugyanúgy jött utánam két másik nő, és ugyanez a szituáció volt az egyik mesélt a porszívó porzsákjától kezdve minden szart, a másik meg csak hallgatta. És komolyan felcsesztem magam rajta, hogy ennyire unalmas dolgokról hogy képesek ilyen lelkesen beszélgetni az emberek?? Én menekülök az ilyen helyzetektől, ezért is gyűlölök ismerőssel találkozni és leállni cseverészni a semmiről. Na mindegy, kicsit elkanyarodtam, miért vagyok ennyire antiszociális?
2017. febr. 7. 16:39
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Elég stresszes életed lehet bz-meg, ha vadidegenek beszélgetésén felb-szod magad. Keress egy hobbit inkább.
2017. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Súlyos beilleszkedési zavaraid vannak.
2017. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, illetve magaddal foglalkozz, ne másokkal.
2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Amíg engem személyesen be nem talál valaki az utcán addig nem zavar senki.

Téged se értelek. Szerintem tipikusan az a srác lehettél aki a sarokban gubbasztva nézte ahogy elmúlnak felette a gimis évei. Ahogy az összes csajt felszedik előle, sehova se hívták, és mások jól érezték magukat míg ő ítélkezett.

Kezeltesd magad vagy tűrd.

2017. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ideges leszek néha, amikor hallom, hogy a buszon miről beszélnek emberek :D Ezért hallgatok mindig zenét, mikor buszozok, vagy olvasok.
2017. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is zenét szoktam hallhatni, csak tegnap elszakadt a fülhallgatóm.


1. nem srác vagyok

2. nem a sarokban gubbasztottam, voltak barátaim.

2017. febr. 7. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!