Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap láttam egy vámpírt,...

Tegnap láttam egy vámpírt, mit kezdjek vele? Hogyan jussak vissza?

Figyelt kérdés
Tegnap, amikor lehúztam a redőnyt, beintegetett egy vámpír. Amikor kinyitottam az ajtót, hogy megkérdezzem mit akar, akkor a kezembe nyomott egy papírt. Ez volt rá írva: Ma lesz a vámpírok és a varkasok harca. Két napig tart, és másnap reggel ingyen vér reggelire. Mikor megkérdeztem, hogy honnan szereznek vért, azt mondta:Belőled! - majd kinyírt. Hogy jussak vissza a való világba? Nem jó idefent, túl ritka a levegő.

#háború #vér #farkas #vámpír #rossz a wifi itt #repkednek a macskák
2017. jún. 16. 13:52
 1/5 anonim válasza:
Az a vámpor hozhat vissza csak,aki épp kinyirt téged.Persze ehhez kell a beutalód,a lakcimkártyád meg a személyid.De kérhetsz segitséget az űrhajósoktól is(asszem épp a Marsnál tartanak)ha van ott esetleg wifi,de az nem lesz olcsó mulatság :D
2017. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kytana28 válasza:
100%
Eloszor is kikell toltelened az Dfzhkjnb Ny k3 nyomtatványt. Kérelmet kell benyujtanod két tanuval. Ezután fel eves a várakozási idő mire elbiraljak hogy visszakövetsz e. De nyugi addig kapsz a jelenlegi helyeden Ps-t. Purgatoriumi segélyt. Csak vigyázz hogy amint visszaengedtek mondd vissza a segélyt, mert itthon jovedelemnek számít es, elveszik a csaldodat.
2017. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz olyan hülye, hogy vissza akarj jönni.
2017. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A ritka levegőt majd megszokod, látom, net ott is van, mit akarsz még?
2017. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiatert de gyorsan
2017. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!