Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan találhatok vámpírt?...

Hogyan találhatok vámpírt? Hisz ugyanúgy néznek ki mint az átlag emberek, nem tudom hogy kezdjek neki. (Nem szeretnék az lenni csak beszélgetni szeretnék eggyel. )

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 00:20
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
70%
Állj egy tükör elé, és ha nem látod magad, akkor te is az vagy, és már keresned sem kell. Viszont szerintem egy kérdés előtt ne igyál annyit.
2011. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú.......húúúú,

én azzz vagyooook....

ÓÓÓÓránként tíííízezerért,

beszélgetek veled.....

2011. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Menj el Dr. Zitbag kastélyába, Transzilvániába! Ott tuti van vámpír!


http://www.youtube.com/watch?v=vf3gwBzZZa4

2011. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Sajnálatoddal közlöm,hogy nem léteznek vámpírok.Nem azért mondom,hogy kötekedjek veled(tudom,hogy sokan szeretnének hinni a vámpírokban),de nem fogsz találni egyet sem.A szellemekkel ellentétben,több mint 100%,hogy nem léteznek. E van..
2011. febr. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Sajnos erre a kérdésre nem tudom a választ,de ha találkozol egyel szólj,mert én is szívesen elcsevegnék velük.(Lehet, hogy be is állnék közéjük...)


ma 05:04!Ne legyél ilyen biztos abban,hogy nincsenek vámpírok!Azért mert Te még nem láttál,nem biztos,hogy nem léteznek!Én sem hittem a kísértetekben,amíg nem volt egy "szellemes"élményem!

Hinni valamiben egy ok nélküli hűség,ami logikailag lehetetlen,de a képzelet hit és a cselekedet a megvalósulás.

2011. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mit kérdeznél tőle, vagy miről beszélgetnél vele?
2011. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Nigra ***** válasza:
53%
vannak vámpírok...mi porfíria-szindrómás pácienseknek hívjuk őket, ti vámpíroknak...azt hogy ti meg vámpíroknak hívjátok őket, mi Alkonyat-túladagolásnak nevezzük... -.-"
2011. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Kik azok a "mi"? wanabee-tudósok?
2011. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Nigra ***** válasza:
nem:D hanem "mi" értelmes emberek :D
2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Komolyan hány éves vagy,h hiszel vámpírokban....szánalmas vagy .... -.-"
2011. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!