Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A macska vajaskenyér kísérlete...

A macska vajaskenyér kísérletet hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés
A macska a talpára esik. A vajas kenyér a megkent oldalra. Ha a macska hátára kötöm a kenyeret a vajas felével kifelé és mondjuk 2m ről leejtem mi lesz? Oldalt billegve esnek le a földre, majd ott a gravitáció széttépi a kötelet, hogy a macska lábra állhasson a kenyér meg a vajas felére dőlhessen?
2017. jún. 16. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tréfa.

A vajas kenyér nem esik mindig a vajas felére.

A macska viszont mindig a talpára esik, mert a vajas kenyérrel ellentétben a macskának van idegrendszere, tud mozogni, stb.

2017. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy ez most ezotériába, vagy a humorba való...
2017. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
Nem, a kettős paradoxon miatt közvetlenül a föld fölött elkezdenek nagy sebességgel pörögni.
2017. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem amúgy inkább a macska talpát kellene a vajas kenyér vajas oldalára kötni, mert így lenullázódik azoknak a felületeknek a száma, amire eshetnek, ezáltal kezdenek lebegni. Az általános elmélet, szerintem azért nem jó mert a felület, amire eshetnek megduplázódik, ezáltal ugyanúgy a vajas oldalra és a macska talpára is érkezhet a macska-kenyér tákolmány, így le is fog esni. Az már csak plusz, hogy akármelyik felére érkezne, a másik résztvevő nem érne hozzá a földhöz :D
2017. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a macka, pofára esik és beleáll a földbe, mint a gerely.
2017. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szivesen :D

2017. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Perpetuum mobile!
2017. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Biomechanikus antigravitációs hajtóművé változik ez a macska-kenyér kombó...


-és mivel a fehér ing vonzza a mustárpacát (lásd: Gitáros hamburger)

-ezért ha mustárpacához kötöd a vajaskenyeres macskás antigravitációs hajtóművedet,

Akkor már csak egy fehér inget kell előtte lóbálni, és magától fog utánad menni a szabadalmi hivatalba... :D

2017. jún. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!