Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok magatokrol vagy vmelyik...

Tudtok magatokrol vagy vmelyik ismerosotokrol ciki sztorit? Meseljetek el nekem pls, mert nagyon szeretnek kiakadni vagy nevetni.

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő osztály kiránduláson történt

1. Filmet néztünk a szálláson a szobánkban és valaki mindig ki be járkált és nem hallotuk a filmet

Mikor már huszadjára nyílt az ajtó elegem lett és elkiabáltam a B betűs szót ...

Kiderült hogy az ofőnk volt

2.Ki fele mentünk a szállásról és az ofőm odadta az eggyik gyereknek a bőröndjét

De ez a gyerek ott hagyta az ajtó közepén és állt mellette

én azt hittem az övé és szépségesen arréb rugtam

... mögöttem jött az ofő

ekkor már nagyon ideges volt és az én táskámat is arréb rugta

2017. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
egyszer fogadásból belehugyoztam egy zacskóba amit meg rákötöttem egy héliumos lufira.aztán elengedtem és nem láttam többé.remélem nem talált el senkit
2017. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom hogy vicces e.

Egyszer el mentünk az új cukrázdába, mondom együnk tiramisut még sose ettem, ettem is belőle , utána nagyon szépen fingottam meg büfögtem olyan tojás ízűt na mondom be veszek szén tabletát mert gyakran elrontom a hasam, el kezdett fájni a hasam, meg szédültem, úgy csináltam mint egy részeg; apám kérdezi:Jól vagy? ( ő hívott meg uzsonnára) Hát nem mertem neki elmondani hogy mi bajom van mert lekésem az utolsó buszt a faluba, megyek öcsémért ugyed mert még nem vettem fel hát már a fing már nem fing volt ugy kelett visza tartani 2 kilóméterre a buszmegállóig , úgy kéregettem 100 Ft-t mert majdnembefostam......be is fostam már úgy 60 méterre lehetett a buszmeg és FFFFLLLLLLpppfff!

Úgy csorgott lefele a lábszáramon. Na bementem a Wc-be öcsém meg ott várt rémült szemekkel h mi a sz@r van velem. szépen TÉLEN átöltöztem tesi ruhába azt a faremeremet meg az alsóneműt beleraktam egy zacskóba oszt kidobtam mert csacsogott a sz@rtól. (Igaz a budiban már a plafon is sz@ros volt de ezt haggyjuk..) A buszon meg ráadásul meleg volt kicsípte a sz@r a lukamat. alig birtam ki vakarás nélkül. Kérezték mi ez a büdös én meg mondtam : kutyagumiba léptem. Nahh hazaértem gyors berohantam a nővéremékhez mert ők közelebb voltak ott lefürödtem meg kiszvrtam magam. (Azt hitték hogy ittas voltam) Aztán haza mentem de biz isten hogy téli szünetig nem mentem suliba ugy kimaródott a lábam meg fostam vagy másfél hétig. Ez már 3 éve de azóta se pudingot se tejbegrízt se tiramisut sem eszek!!! Most jót nevetek rajta de amikor szó szerint nyakig voltam a sz@rban nem nevettem annyira, Mondjuk a cukrázda már nem forgalmaz tiramisut mert nagyon jól kiosztottam őket... és akár hiszed akár nem kb. az osztájtársaim közül 3-an ugyan így jártak miután abbol a tiramisuból ettek.... sőt az unoka bátyám is így járt de mivel a városban lakott nem sz@rta össze magát (néki roszabb volt mert biciglivel volt)

2017. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kommentre mi a válaszod kedves kérdéskiíró?
2017. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a sztorikat. Vki kerdezte h az utolsorol mi a velemenyem... en szerintem tok jo, es egy parat rohogtem magamban mig olvastam, h mondom "na, mi lesz?"

De mindegyik jo, csak a masodikban nem annyira ertettem vhogy a viccet... :)

2017. aug. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!