Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A papsajt paptejből készül?

A papsajt paptejből készül?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt mégis mire alapozod?

Ugye a Boci csoki az tejből van, eddig rendben, de a következő ami eszembe jut az a Tibi csoki, na azt nem is akarom tudni, hogy miből csinálják. Te meg most jössz itt a papsajttal. Inkább hagyjuk!

2017. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
aha, viszont csak a női papok adnak tejet, ezértis ilyen ritka a papsajt.
2017. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pralinét (csokis francia bonbon), pedig a Prali bácsi neje nyomja ki.
2017. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a Medve sajt pedig medvetejből, a parasztkolbász parasztból, stb.
2017. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A márványsajt meg márványtejből :D
2017. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a probléma hogy sokan logikusan adják meg maguknak a választ arra hogy a papsajt az tejtermék, pedig köze nincs a tejtermékhez, ez egy manapság már nagyon ritka növény a 90-es években születettek sem nagyon láthatták. Én 12 éves koromig azt sem tudtam mi ez az egész, csak akkor amikor vendégségben voltam alföldön egy tanyán és apám ott mutatta meg mi is az. De lemerem fogadni hogy sokan azt sem tudják mi az a Hitler szalonna. Engem egyszer megtréfáltak és a henteshez küldtek el kb 14 éves koromban hogy kérjek ilyet, mivel akkor hülye fejemmel gondoltam ez húsféle logikusan hát volt röhögés a hentesnél, de direkt ismerőshöz küldtek aki be lett avatva ebbe a dologba. XD Utólag nevetek rajta, de akkor nagyon ciki volt XD
2017. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden pap sajt!
2017. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!