Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz, hogy a nők uralkodnak...

Igaz, hogy a nők uralkodnak mindenek felett?

Figyelt kérdés

A férfiakat pedig abba a hamis elképzelésbe ringatják, mintha ők hoznák meg a fontos döntéseket, miközben csak szolgai kötelességeiket teljesítik?

Érdemes gyanakodni?



2017. júl. 7. 07:46
1 2
 1/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%
Persze, hogy ők uralkodnak. Náluk van az összes p.na!
2017. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon intelligens gondolkodásra vall a válaszod, ja mégse.
2017. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"Nagyon intelligens gondolkodásra vall a válaszod, ja mégse."


Egyéb kérdések » Humor

Ha érted mire célzok...

2017. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem, mi köze a humorhoz?
2017. júl. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
A kérdés (valószinűleg nem véletlenül) a HUMOR kategóriába lett kiírva. Még mindig semmi?
2017. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
szerintem a #2-es arra célzott, hogy kissé alpári a humor...
2017. júl. 7. 10:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan erre.
2017. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
50%

Szerintem ez NEM igaz.


Viszont több oldalról is megközelíthető ez a kérdés.

Ha párkapcsolatról beszélünk. Egy számomra ideális párkapcsolat nem arról szól, hogy a másikat tökéletessé filterezem, elnyomjam, de a szolgai kötelességeit csinálja meg.Nem formálnám át a másikat.

Azért mert a férfi odafigyel a nőre, betartja, amit megígér és nem kábítja a párját hamis szavakkal és tud határozott döntést hozni, de előtte racionális érveket sorakoztat fel egymás után nem lesz elnyomva nem ringatom hamis elképzelésekben, nem én irányítanék titkon. Aki mindemellett képes kompromisszumot kötni, és éretten gondolkodni - ez alatt azt értem, a férfi kiáll az igaza mellett, de belátja azt is, ha egy adott konfliktus során a nőnek van igaza. Akkor az nem gond szerintem, továbbra sincs elnyomva. Nem uralkodik a nő mindenek felett. Hiszen az ideális párkapcsolatban a férfi és a nő EGYENRANGÚ partnerek.



Amúgy ténye, vannak olyanok is férfiak/nők akik uralkodni akarnak a másik felett. Nem ismeri az egyenrangú kapcsolatot, ahol mindkét fél szabadon és biztonságban fejezheti ki önmagát. Számára vagy az alávetett vagy az uralkodói viszony létezik, és mivel alárendelt szerepbe nem szándékozik kerülni, ezért mindent megtesz, hogy átvegye az irányítást a másik felett, ő ekkor érzi magát egyensúlyban. Ez szerintem igaz nőkre is sajnos főleg a mai modern világunkban.



Én viszont egy párkapcsolatban magam mellé akarnám emelni a férfit/ aki a társam/barátom/a párom - egyenrangú társamnak szeretném.


Enélkül nem jöhet létre az EGY állapota, és a mindennapok harmóniája sem lehetséges, mert ahhoz kell a Nő és a Férfi Egyenértékű munkája és részvétele, és bár a nő által végzett tevékenységek lehetnek mások, mint amit a férfi magára vállal, de egyikük munkája és léte sem ér többet a másikénál.


Szerintem láss át azon téveszméket sugalló képeken, amelyek azt mondatták veled,hogy a férfi felett a nő uralkodik.



19/L

2017. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Hja bocs, ha rajtatok a pasik uralkodnak.
2017. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez a kérdés humorból lett kitéve,erre meg páran szétkomplikálják az egészet.Most komolyan,egy ártalmatlan,kevésbé sértő kérdésből miért kell bolhából elefántot csinálni?Itt nem arról van szó,hogy valakinek vicces-e vagy nem,hanem az,hogy a kérdező békés szándékkal jött ide,ti meg rögtön szétmocskoljátok.Hát mit ne mondjak,gratulálok :)
2017. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!