Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A gyíkemberek köztünk vannak?

A gyíkemberek köztünk vannak?

Figyelt kérdés
Láttam egyet szaladgálni az úttesten

2017. aug. 4. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már régóta. Az egyik barátom épp Tenerifén nyaralt, amikor kikért egy Grasshoppers-t elkezdte szürcsölgetni, amikor ja várj nem Grasshoppers-t hanem egy Mai Tai-t kért ki na és akkor ugyebár feszítős trikóban volt és akkor ott mellette kikért egy kis ecetes tojást. A gyíkembereknek az étrendjük az utóbbi 100 évben alaposan megváltozott míg régebben a Happy Meal menü volt az első számú étrendjük mára ez az ecetes tojás és a kapor lett Pepsivel. A Pozsonyi egyetemen arra a következtetésre jutottak, hogy ez az egész amiatt alakulhatott ki, mert az areciboi üzenetben nem említették meg, hogy köztük vannak és emiatt vége lett a Szomszédok sorozatnak.
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol ott vannak.
2017. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még nem találkoztam velük, csak a "szürkékkel". Viszont velük, minden héten...
2017. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Persze, én is egy vagyok közülük...
2017. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ezt bizonyítja a GYIK kérdések kategória.
2017. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen és most mondani fogok egy unalmas és hosszú történetet ezzel kapcsolatban kb fél éve elmentem unokatesómékhoz aludni kin voltunk az udvaron és egyszercsak a csillagok közt láttam valamit...repült és nagyon fura hangot adott ki valami olyat hogy bíp bíp BÍÍÍÍP és aztán elteleportált a kozmosz másik oldalára vagy mi azt mondták a szomszédok hogy szerintük űrlények és szerintem is de az unokatesóm folyton csak annyit mondogatott h:ÚRISTEN EZ DURVA valai hívja a mentőket és akkor kiderült hogy nem űrlények voltak hanem egy csillag...azóta sem láttuk azt a csillagot
2018. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szpszszszpszzizszizszzzisszzii
2020. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, a gyíkok az evolúció tetején állnak. Feküsznek. Kúsznak. Hosszú gyíkjuk van. A legtöbb gyíkosságot ők követik el. Darwin tőlük származott, vagy tőle származtak ez még kiderítetlen, de vannak néhányan akik erre tudják a választ.

A legtöbbnek pikkelysömöre van és levedli. Nokedli. Minden gyíkember kreacionista, de nem minden kreacionista gyíkember.


Már-ki

2020. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!