Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Iphone 5s ebayről?

Iphone 5s ebayről?

Figyelt kérdés
Közelgő telefon vásárlás előtt állok és ebayen kutatva rátaláltam egy eladóra aki iphonekat ad el és én kiszemeltem magamnak egy 5s készüléket 16 gb spacegray ami 36 ezer ft nála free shipinget ír 1 éves garit minden tartozékával illetve karmentes stb stb 98.6 %-os feedback van neki a profilján mivel először vásárolnék iphonet ezert is a belépőszint illetve az ebayről is ezert valakinek van valami tapasztalata az innen valo iphone vasarlasrol illetve aki megtenne es ránezne a linkre és elmondaná a véleményét főképp aki jártas az ebay világában azt megköszönném :) a link: [link]

2017. aug. 10. 01:35
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom, miért humor kategória.

A 4G szabványait nézve elvileg elműködik Európában, de ettől még lehet ázsiai kiadású modell, nem biztos, hogy minden tökéletesen működne itt nálunk.

Nem szerepel az a típuskód, ami alapján megmondható lenne, melyik régióra készült hardver-szoftver.

Kicsit zsákbamacska.

Eladóval kéne pár szót levelezni.

2017. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen telefont. Nem éri meg.
2017. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!