Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ebayről apple watchot...

Álmoskaa kérdése:

Megéri ebayről apple watchot venni?

Figyelt kérdés
Már régóta nezegetem ezt az órát . Eleinte nem akartam csak amikor osztálytársamnak is lett kipróbáltam . És nagyon tetszik . 190 cm a csuklom erre szeretnék egy 38 mm sport gold apple watchot. Nem szeretném megvenni boltból mer szerintem kicsit sok . Nekem egy iphone 6s 128 gb os telefonom van . Szánnák az órára kb 80000 Ft ot. Tudom ez nem sok érte de ebayen 60000 Ft ért is van . Jófogáson 89000 Ft használtan . Negérti ebayen venni vagy inkább csak Magyarországon ? Lécci ne olyan kérdéseket írjatok , hogy nem kell apple watch . Mindenképpen veszek .

2016. ápr. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha EU-n kívülről rendeled, akkor még rá fog jönni a hazai (27%-os) ÁFA, amelynek alapja a termék ára ÉS a szállítási költség összege. Így inkább EU-n belül nézelődnék
2016. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angliából gondoltam . És megéri a kockázatot vagy nem kockázatos ebayről ?
2016. ápr. 17. 00:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ebayről szerintem ne.

(Amúgy hogy lehet a csuklód 190 cm?)

2016. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy , hogy 190 cm az átmérője a csuklomnak . Amúgy lehet ebayen átvernek ?
2016. ápr. 17. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

190 mm lesz az a csukló kerület. (:


Egyébként megéri onnan rendelni, pláne ha EU-n belüli országról van szó.

Olvasd el a szállítási feltételeket, meg a garanciális feltételeket, és ha megfelelő az eladó háttere is, akkor vágj bele bátran.


Én már rendeltem tévét is így, illetve monitort, bicajt, telefon tokokat, védőket, alkatrészeket, szóval bátran. A lényeg, hogy legyen tracking number. Erről tudsz érdeklődni személyesen az eladónál. Így nyomon tudod követni a termék útját.


Nagyon fontos, hogy nagy értékű csomagokat, csak és kizárólag kamera előtt nyissál fel.

Ha sértetlen a csomag, ha sérült, csak kamerával felvéve nyisd ki.

A felvétel elején mutasd be, hogy a csomag külső az milyen állapotban van pl.: van-e rajta külsérelmi nyom, vagy tök egyben van.

Ha sérült, akkor még aznap jelezd az eladónak, és mutasd meg neki a felvételt ( feltöltöd youtube-ra, saját rejtett nem listázott videóként bemutathatod neki úgy, hogy más ne lássa).


Hozzáteszem, hogy nagy értékű csomagoknál, azért nem fognak spórolni a szállítással, szóval biztonságosan akarják eljuttatni hozzád. A gond a szállítókkal van, akik akarva, akaratlanul dobálják, nem rögzítik jól stb stb

2016. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!