Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Massal is ez a helyzet?

Massal is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos elkovettem azt a hibat, hogy tul szexinek es tokeletesnek szulettem es ezert mindenki kerul :/.. Pedig en nem tehetek rola hogy mindenkinel jobb vagyok es meg a szerenysegem is megoriztem a teljesen atlagos egom mellett, de nem normalisan aflagos hanem tökéletesen átlagos, azert kulonbseg van.

Akik ugyanilyennek szulettek mint en azok is tudjak mar a megoldast? En tudom mert tokeletes vagyok csak erdekel hogy mas tökéletes egyének is tudjak e, mert ha nem akkor en oket is tulszarnyaltam.

18f



2017. aug. 18. 23:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Miért kell este trollkodni? Nemhogy azon munkálkodnál hogy szebbé és jobbá váljona világ.
2017. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagy Mark, te vagy az?
2017. aug. 19. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tökéletes? Akkor egyszerre vagy meleg és leszbikus is? Ha tökéletes vagy akkor biztos tudod miről szól az élet. (Hát nem vagy tökéletes egyik se amire gondolsz. Az nem az élet sőt közé sincs hozzá)
2017. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Massa?

[link]

Massa?

[link]

Massa?

[link]

2017. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
40%
Lehet Nagy Márk vagy? Fizikai képtelenség. : D
2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek megvan a maga keresztje, neked ez jutott. Próbálj meg együtt élni vele.
2017. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!