Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 - 17 éves fiúk! A ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 - 17 éves fiúk! A ti szemetekből mi a helyzet? Ti ilyenkor hogy gondolkodtok?

Figyelt kérdés

Van egy edzőtársam (fallabdázok), aki 17 éves (fiú), én 13 vagyok (lány). És nem tudom eldönteni, hogy tetszek e neki.

A következő a helyzet: versenyeken mindig oda szokott jönni hozzám és mosolyog, ha a tekintetünk összefut. Amikor ülünk, és nézünk egy meccset, akkor csípkelődik velem (de viccből), megfigyeltem, más lánnyal nem. Meg egyszer 2 külön asztalnál ültünk és távolról átkiabált nekem, hogy mindjárt az ölembe hullik a cucc a szendvicsből. Meg nagyon figyelmes. Bár nagyon szeret velem kötekedni, különösen akkor ha látja, hogy szórakoztat. Már segített a tanulásban is, sőt magától ült oda mellém az egyik versenyen, mikor leckéztem, és segített. Meg versenyeken is mindig hív, hogy menjek vele meccset nézni. És amikor én megyek oda hozzá, akkor is jól elbeszélget meg kedves is.


Ő nem abba a 60-70% 16-17 éves fiúk közé tartozik, akik össze vissza káromkodnak, molesztálnak lányokat és perverzkednek, hanem, akik normális emberek maradtak. Így ha egymód van rá ez a normálisabb részleg válaszoljon.


Ja és fontos: szakemberek is megállapították, hogy fejletteb vagyok, külsőre, belsőre az átlagnál, és ezt bizonyítja a külsőség is, mert mindenki 14-15 év körülinek tippel.


Szóval a kérdésem: Ti ilyenkor haverként tekintetek egy lányra, vagy bejön nektek és így próbáljátok jelezni?



2017. jún. 5. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát remélem haverként tekint rád. Meséld már el, hány fiú molesztált?? Gondold már át mielőtt hülyeséget állítassz. Ma már az összes 13 éves érettebb a koránál(vagyis szerintük) , úgyhogy ezzel nem tűnsz ki.

Egyébként ne próbáld megjósolni, kérdezz rá. Lehet h csak amolyan "húg"ként tekint rád, de találgatással soha nem tudod meg.

2017. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StyleXX ***** válasza:
Kérdezz ra !
2017. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az roppant ciki lenne. És sajnos molesztáltak már, de ez mindegy!

Nem merek rákérdezni. És nem én állítom, hogy érettebb vagyok, hanem voltam ilyen szinttesztelő tanárnál. XD jól megfogalmaztam... na mindegy, és ő mondta, de mindenkinek leesik az álla, hogy mégcsak 13 vagyok.

De azért köszönöm! :) Főleg, hogy nem néztetek idiótának (legalábbis nem mutattátok ki :D)


Többiek?

2017. jún. 5. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvel a srác. Kérdezd meg,nem ciki s ha igen akkor mi van?

60-70%?? Ilyen kevesen lennénk normálisak?

2017. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Többiek?

2017. jún. 6. 14:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ezzel a korosztàllyal kapcsolatban nincsenek jó emlékeim, így nekem ez a véleményem. Több bunkó 16-17 éves sráccal találkoztam, mint normálissal, az tény.... :-/
2017. jún. 6. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még 1-2 évet, míg ilyeneken gondolkozol...
2017. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Többiek?

2017. jún. 10. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:

"szakemberek is megállapították, hogy fejletteb vagyok" ez aranyos volt xD


Amúgy mindenképp kedvel, és barátként tekint rád, amiből akár lehet több is, ha mindketten úgy akarjátok.

2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát úgy értettem, hogy ilyen képesség mérő emberke. Köcce a választ!


Többiek?

2017. jún. 10. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!