Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elítélően nyilatkozott egy...

Elítélően nyilatkozott egy pap a lombikprogramról. Micsoda időket élünk. Már a szeplőtlen fogantatás is bűn?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt én is olvastam. Egy biztos, az ilyen megnyilvánulásokkal nem szereznek újabb híveket.
2017. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, miért került ez a kérdés a humor rovatba?
2017. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a vallásba nem akartam, mert ott vita lenne belőle. szerintem meg amúgy is vicc az egész helyzet...

kicsit régebben a Silva módszerre mondtak hasonlót, ami abból áll, hogy arra gondolunk amit akarunk s el is képzeljük. Ez a nagy bűn... Mert Isten akaratát írja felül. Még régebben a gyógyszerre mondták, hogy bűn,

mert az is isten akarata ellen van, azt írja felül. Még régebben meg ha egy kutya támadt valakire nem volt szabad elkergetni, mert az is isten akarata volt. Csoda hogy a katapultba nem kötnek bele, mondván ha elromlik a repülő, az isten akarata, s a pilótának akkor meg kellene halnia. Szóval szerintem ez az egész vicc. Oké szar vicc, de attól még vicc.

2017. aug. 26. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy vicc. Most már csak az a kérdés, hogy komoly válaszokat vártál, mikor kiírtad, vagy marháskodást. Ha utóbbit, akkor valóban jó helyen van, bár nem tudom, hogy érdemes- e egy ilyen elszomorító, vagy inkáb dühítő dolgon viccelődni.
2017. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem érdemesebb viccelődni, mint dühöngeni. Előbbi egészséges utóbbi egészségtelen. Bár nem tudom, isten akarata melik?
2017. aug. 26. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben mondjuk, igazad van.
2017. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abban meg Neked van igazad, hogy elszomorító. De fogjuk fel szólásszabadságnak, s örüljünk hogy szabad országban élünk, ahol a pap bármit mondhat, nem börtönözik be. Így nézve ez az egész még akár pozitívnak is tekinthető.
2017. aug. 26. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
A vallásnak sose jó semmi se. Ha esik az eső az a baj, ha születik gyerek az a baj, ha nem születik akkor meg az a baj, ha Isten pisál az csodálatos.
2017. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom már mi gondjuk. az hogy előtte próbálták, tehát már nem szeplőtlen
2017. aug. 27. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!