Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam terheségi tesztett...

Csináltam terheségi tesztett menstruáció elött 6 nappal pozitiv lett. Meg ismételtem 4 nappal pozitiv. És most 1 nappal is pozitiv lett. Örülhetek neki? Vagy ez még nem biztos hogy baba lesz?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mar van ennyi pozitiv teszted akkor mi a kerdes? Persze orulj nyugodtan,gratulalok!
2017. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
É addig várnék még az orvos nem mondja, hogy minden ok. De bíztató nagyon. :) Nekem 2 pozitív tesztem van.
2017. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4-én megyek dokihoz. De viszont el keztem görcsölgetni.Nem vettem rola tudomást a napokban nagyon enyhe volt.De most elég intenzivek a görcseim.Remélem nem lesz baj. Köszönöm a válaszokat.Sosem volt ilyen tapasztalatom hogy pozitiv teszt meg vagyok ijedve akkor is hogy terveztük a picikét
2017. aug. 25. 01:12
 4/7 anonim válasza:
Hármas ikreid lesznek?
2017. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon görcsölsz akkor menjél be az ügyeletre.
2017. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. El multak a görcsök. Tegnapi nap kelet volna meg jönnie de semi. Nem voltak nagy görcsök. Minden rendben van. Ikrek pakliban vanak. Párom édesapja ikrek. Ö egyke lett. Lehet ikrek :)
2017. aug. 27. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok,?
2017. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!