Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Első éves középiskolások!...

Első éves középiskolások! Izgultok vagy várjátok az őszi gólyabált? Akik pedig túl vannak már ezen, elmesélnétek, hogy nektek mit kellett csinálni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez távolról sem humoros kérdés. Mi lenne, ha néznétek a kategóriát?
2017. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de mi a fenéért érez valaki késztetést arra, hogy valami marhaságot beírjon, ha már a kérdésre nem tud válaszolni?
2017. szept. 5. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem 2 éve volt, de most is egy szép emlék:)

A fő feladat az volt, hogy minden osztálynak elő kellett adnia egy rövid műsort, melyben ki lett parodizálva (persze csak viccesen) a gólyatábor és a gólyamentoraink. Ez nagyon poénos volt mindenkinél, hatalmasakat nevettünk rajta és az előtte levő készülődés is összehozta az osztályt.

Ezután (vagy a műsor előtt, ebben már nem vagyok biztos) mindenféle állomásokon kellett vicces feladatokat csinálni (pl.activity, emberpiramis, improvizálás, tánc, zenefelismerés stb) és ezeken lehetett pontokat gyűjteni. Végül a buli "hivatalos" kezdete előtt kihirdették a győztes osztályt és utána sulidisco volt. Sajnos a zene nagyon gagyira sikerült, szóval sokan inkább az épületben kószáltunk és beszélgettünk, ismerkedtünk:D én nagyon jól éreztem magam, ilyet kívánok neked is.

2017. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Én már 10 éve túl vagyok rajta.

Nekünk otthonkában kellett járnunk a buszon, kosárral a kezünkben. :D


Az avatáson pedig kihívtak engem meg még három srácot + négy csajt mindegyikőnknek. A feladat az volt, hogy a lábszárnál egy tojást kellett begörgetniük és a másiknál kivenni. Csakhogy véletlenül begörgette a bokszeralsómba, ahol ugyebár volt egy kis akadály, amitől nem ment tovabb. A lány próbálkozott, de inkább lehúztam a sliccemet és nagy nehezen kiszedtem és a csajnak adtam. :D

2017. okt. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!