Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kedvem támadt megenni egy...

Kedvem támadt megenni egy medve lábkörmének a gyerekét. Ez furcsa?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért volna furcsa?Én 36 év múlva fölugráltam egy kicsi,narancspiros érintőképernyős hógolyó kabátja sarkának azt a keskeny,zsebkendőszerű műanyagmalacát.Komolyan.Ott,a tévéfa alatt,egy 13 és fél forintos érme második hátsó bal lábán állva.

Nem is egyedül,a Szőrös Albán Boszorkánycipő segített.Ő tartotta alám a telefon talpát.Videó készült róla,fel van töltve a Jajtub-ra.Ha megnézed,az az égsárga,macskaceruza kinézetű ,kifelhőzött papírcsiga-az vagyok én.

Szóval, ez az evési kedved. teljesen természetes.Jó étvágyat!

2017. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, van az az elmeállapot, amikor ez teljesen normális...
2017. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ú köszi hirtelen már azt hittem fura vagyok
2017. szept. 22. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Minap én is pont erre gondoltam.

Kedves László2002! Honnan tudnék beszerezni ilyet? Mit gondolsz, hogyan kellene elfogyasztanom eme különlegességet?

2017. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszerezni nem nagyon lehet. De enni csak úgy érdemes ha összemorzsolod és rászórod egy kis nutella lekváros pacalra.
2017. okt. 3. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!