Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak olyan barátok mint a...

Vannak olyan barátok mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Pl: Gossip Girlből Serena es Blair. Pretty little liarsbol a lanyok...

En nekem sose voltak ilyen barataim akikre igy lehetett szamitani. Lehet buta kérdés.

15l vagyok és nem tudom hogy a gimiben is hogy találhatnék barátokat. Segítsetek kérlek



2017. okt. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

amikor annyi idos voltam, mint te, akkor volt par ilyen " mindenben szamithatok ra " baratom, de aztan felnottem es rajottem, hogy fele annyian sincsenek, mint amennyirol azt hittem, ilyenek. :)

baratkozz , ismerkedj olyanokkal , akiknek hasonlo erdeklodesi kore van, mint a tied: pl sport klubban, parkban kutyasetaltatas kozben, tanc oktatason, nyelvtanfolyamon, stb. a menzan is odacsapodhatsz masokhoz, talan elkezdetek beszelgetni.

2017. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat, nekem ennyi idősen sincsenek ilyen barátaim. Pedig én próbálkozom de tényleg. Mindig segitek nekik, sokszor meg is alászkodom. De nem segít semmi. Talán nem jó a természetem vagy én nem tudom mi a baj
2017. okt. 8. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne okvetlenül a osztályodban/kortárscsoportban keresd a barátokat, hanem azok közt, akik hasonló érdeklődésűek, mint te. A suliban a szakkörök igen jók erre. V sporttevékenységek. A közel lévő lakhely is jó alap (szomszédok gyerekei).


Nem lehet barátokat "keresni" mert a barátságosdiban van egy adag elvárás: légy a barátom, h ne legyek egyedül.


A hosszan tartó barátságok ált. spontán alakulnak ki, vkit melléd sodor a sors, aztán megtaláltátok a közös nevezőt.


Fordítva is működik a dolog: először számítasz valakire (elkéred a leckéjét lemásolásra, és te is segítesz neki) aztán mikor kiderült, h mindketten jót tesztek a másiknak, barátok lesztek.


Az értelmes társaságba járás is növeli az esélyeidet.

2017. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ezt marhára nem a Humorba kellett volna feltenni?
2017. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Véletlenül ide tettem, nem ide akartam
2017. okt. 10. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!