Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Még csak 12 vagyok de már...

Még csak 12 vagyok de már előre érdekel tudni miből kell készülnöm. Hokage akarok lenni. Melyik tárgyakat tanuljam többet?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 17:50
1 2 3
 21/23 Mojjo ***** válasza:

@21: Tehát még vannak Uchihák, szóval nem haltak ki.

Bár kérdés, hogy ezután mi lesz. Abból kiindulva, hogy Sakura fenotipusosan biztosan nem volt Uchiha és genotipusosan sem, Sarada heterozigóta kell, hogy legyen az Uchiha kekkei genkai allélra nézve. Mivel fenotipusosan Uchiha, ezért ez a tulajdonság biztosan domináns-recesszív úton öröklődik, ahol az Uchiha allél lesz a domináns, és az határozza meg a fenotípust.


Ezek alapján azt mondhatjuk, abszolút lutri és szerencsejáték, meddig maradnak fent az Uchihák, de amíg genotípusosan megvan az Uchiha-allél, addig az meg is fog jelenni. Amint egy generációban nem jelenik meg, tudhatjuk, hogy genetikailag is kihalt. De csak akkor.

2017. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Japán mitológiatörténetet,varázslatot, boszorkányságot,bájitalkészítést,s a gyors eltűnést. Diliház-ellenőrök kijátszását.
2017. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nem haltak ki! Én és a családom élünk! Tiszta vérű Uchihák vagyunk! Minket nem ismert Itachi, ezért nem is tudta hol lakunk. Ha meg is talált volna, valszeg meghalt volna. A családom rip-ropra ketté kapta volna őt. Most is jöhetne, már én megeszem Itachit. Az én Sharinganom az öve ellen, sokat nem érne az övé. Igazából ha nagyon muszáj, használom az Izanagit.

(Na jó, qrvára bele tudom élni magam!)

Ja, és ÉN LESZEK A HOKAGE!!

2017. dec. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!