Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Erős 3-as vagyok fizikából,...

Erős 3-as vagyok fizikából, értem is,10-es vagyok és emelt szinten kéne letennem mert biológusnak akarok menni, amugymeg a Dugonics András piarista gimibe jarok (van egy ügyes különtanarom is), nehéz, bebuknam, ha lelkismeretesen tanulnam?

Figyelt kérdés
fizika,biólógia,felvételi,orvos

2014. márc. 24. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor tanuld szorgalmasabban, főleg, ha még érted is.Meg ha kell az emelt belőle, akkor muszáj jobban csinálnod.
2014. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha érted is akkor nem értem hogy hogy lehetsz hármas. Na mindegy, a te dolgod. Nem reménytelen az emelt soha, de azt nem mondom hogy a legjobb eredménnyel tudnád megcsinálni. Legyél szorgalmasabb, ha ezt teszed nem buksz be. Bár azt sem értem, hogy miért pont fizika. Persze elfogadják, de biosszal vagy kémiával jobban járnál. Azokból hányas vagy? Csak mert biológusként legfőbb tömény kémia meg biosz kell. Fizika is, de nem fizikusnak fogsz menni, hanem biológusnak.
2014. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!