Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bemászott egy UFO az ablakomon...

Bemászott egy UFO az ablakomon. Narancslevet vagy kakaót adjak neki inni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy megsértődjön vagy rosszul legyen. Ötletek? Vajon szereti a kalácsot?

2017. nov. 2. 17:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szerintem kakaot ne adj neki, mert biztos dühös lesz, hogy a tehenek tejét vettük el. Ha van, adj kecsketejből, ha nincs jó lesz a narancslé, de mindenképpen higított. Az a 100%-os, amilyet az Aldiban adnak, semmiképpen sem jó, mert a gyomorrontás esélye fent áll. Kalácsot ne adj neki, mert azt is tejjel csinálják, inkább dagassz eggyet kecsketejből.

De ez is csak attól függ, hogy milyen UFO.

2017. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem tudod esetleg, hogy a kanapéra vagy az ágyba fektessem le aludni. Szegény nagyon fáradtnak tűnik. Nagy szakértőnek tűnsz.
2017. nov. 2. 17:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább vajaskenyeret adj neki... Azt mindenki szereti. És akkor már inkább kakaó, de szerintem a vaníliás tejnek is örülne. Kérlek add át üdvözletem, és szólj neki, hogy ha ő Zikan-chu, akkor jöjjön már vissza, mert itt hagyott valami állatkát, ami folyton rágcsálja a töltőket!!!
2017. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lehet tényleg vajas kenyeret adok neki. De a tehenek miatt biztos nem lesz dühös? Azt mondja nem ő az, de ismeri, úgyhogy esetleg szól neki ha vissza megy a bolygójára. Ja, és ha esetleg valami hitetlen kérdezné rajzokon keresztül kommunikálunk
2017. nov. 2. 17:53
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp narancslevet adj neki, mert lehet, hogy laktózérzékeny. Ágyra fektesd, mert még a végén megsértődik, hogy neki csak a kanapé jut. Gondolom nem akarod hogy ez miatt legyen a III. Világháború...
2017. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok vagyunk, az úriste.it! Pálinkát!
2017. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban inkább kecsketejet kéne adnod neki... Köszi hogy megkérdezted ő-e! Remélem hamar jön Pityukáért (így neveztem el),mert lassan nem tudom tölteni a telóm!!!
2017. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt ugye vágod, hogy az UFO Az Azonosítatlan Repülő Tárgyat jelent? Érted: TÁRGY, vazze. TÁRGY. ;-)
2017. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző: nos mondhatod,hogy az ufo tárgy,de azért egyes sci-fi filmekben van rá példa,hogy valahol az élő és a tárgy között van.

Szóval ki tudja:)

2017. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most össze akarod fosatni, vagy inkább megvendégeled?
2017. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!