Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Level diétánál (tejfölös,...

A Level diétánál (tejfölös, narancsos) lehet inni 100%-os narancslevet? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!2.hetemet ma kezdtem de én csak ásványvizet ittam idáig:)
2009. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én ma vagyok a 3.napomnál és énis azt tanácsolom,hogy inkább csak víz.. :)

első válaszolo : te mennyit fogytál:?? köszi a választ elöre is :)

2009. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen mindegy, hogy milyen diétát csinálsz. Nézd meg az ital címkéjét. A cukros 100%-os italokban / szénsavas üdítőkben irtó sok kalória van (a cukorból származó felesleges szénhidrátról nem is beszélve).

Tehát a cukros löttyök nem férnek bele egy komoly diétába!

2009. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16.02.Szia!Én már egyszer lefogytam a Levelel 15kg.Pihentettem magam 3hónapot és még 5kg van rajtam.Első héten(most amit csinálok) 1.5kg fogytam.Jaj de már nagyon nehéz:)De kitartásom van:)Mindenkinek kitartást kivánok mert megéri és nem jön vissza:)
2009. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez miylen diéta?:O mitkell reggleizni,ebédelni,vacsorázni?:O
2011. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 beatagyakorlókérdése válasza:

Szia edd úgy ahogy le van írva

Én is csináltam

10 napot csináltam 8 kg fogytam vele , több mint fél év múlva jött pár kg vissza, de ez alatt a fél év alatt mindent ettem

Ha 100%-os narancs lé dobozos semmire sem .de ha a természetes narancsot facsarod ki az pedig azért nem jó , mert rost nem kerűl a szervezetbe ! azt csináld úgy ahogy le van írva az interneten, nem véletlen

sok sikert 15 napnál tovább ne csináld mert felborúl az anyagcseréd

2012. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!