Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Összejönnél olyan nővel aki...

Összejönnél olyan nővel aki szokott csalni az angol szókeresőben?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 03:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Dehogy! Hát hogy tehet ilyesmit??
2017. dec. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komoly a kérdés?
2017. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyedül vagy ilyen hülye, vagy valaki fogja a kezed?
2017. dec. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet teljesen komoly ez a kérdés:D Ez olyan apró, elhanyagolható dolog, hogy abszolute nincs jelentősége, nem tár fel súlyos, nyomós személyiségi hibát, nem bűnözés,hütlenség stb.Esetenként még aranyos is tud lenni, pl.a párom folyton csal ellenem minden játékban,úgyhogy mostanában én is szoktam csalni. És mivel nem nagy tétre játszunk és nem vagyunk egymás haragosai sem, nem vesszük sértésnek nagyon aranyos szituációk szoktak kerekedni belőle. Régen nagymamám is csalt mikor társasoztunk, ha rájöttem abból is csak egy kedves nagymama-unoka civakodás lett :-) Szóval ez abszolut nem mérvadó,ezenkívül milyen még a kérdésben szereplő nő?
2017. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Össze.
2017. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

xDDD

össze

2017. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Would you come up einer Frau kommen avait l'habitude de tricher sur le anglického vyhledávače?
2017. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyenekkel szoktam összejönni. Nálam ez alapvető "kritérium".
2017. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!