Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik tanárnőmbe. Először azt hittem csak a példaképem, csak rajongok érte. Leszbikus létemre nem mindig tudom eldönteni hogy most tetszik e az illető vagy csak felnézek rá... De aztán ahogy hozzám ér, ahogy megérzem az illatát, ha megdícséri a frizurámat, ruhámat vagy tudásomat, rögtön látszik mennyire elpirulok, hevesen kezd verni a szivem, és vágyat érzek iránta, vonzódom hozzá!

Egy ideig magamban tudtam tartani ezt az érzést de aztán egyik barátnőm rákérdezett, én meg mindent elmondtam neki. Utána olyan zavar támadt a fejemben, hogy angol órán (mert ő angol tanár) egész végig szerencsétlenkedtem, semmire nem tudtam a választ, pedig színötös vagyok... Óra után a tanárnő megkérdezte mi a baj, mi volt ma velem, de nem mertem neki elmondani, lezártam egy "nem érdekessel" mire ő tök aranyosan arról kezdett beszélni hogy egy fiú miatt se szomorkodjak...

Elmondjam neki mit érzek? Mi lehet belőle? Hogyan reagálna rá? Megromlana a jó viszonyunk?



2016. jan. 16. 02:36
1 2
 1/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
talan azzal kell kezdeni hogy nem fiu miatt szomorkodsz
2016. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Így van.Mond el hogy vonzódsz egy nő iránt!

Ha látod hogy nyitott a témával kapcsolatban.Akkor lehet tovább lépni.

Ha már vagytok olyan nexusban.Akkor rákérdezhetsz hogy ő mit tenne a helyedben.

De végig egy képzeletbeli nőről beszélj csak!

Nem árt azt sem megtudakolnod.Hogy ő párkapcsolatban él e.


Ha nyitott a témával kapcsolatban,és nincs párja akkor óvatosan nyithatsz felé!

2016. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Van párja, gyereke is van. Sajnos :(

De ez jó ötlet, ha lesz bátorságom, így mondom el neki

2016. jan. 16. 12:25
 4/20 anonim válasza:
79%
Most lehet lepontozni de szerintem NE. Amennyiben férje és gyereke van biztos, hogy nem vonzódik a saját neméhez szerintem. Ha elmondanád az érzéseid akkor csak jól összezavarnád és igenis megromolhat a kapcsolatotok ami a végén csak neked fog fájni. Azon kívül meg akármilyen jó a viszonyotok első sorban neki mindig is egy diák leszel, neked meg ő egy tanár kéne legyen. Ezt ne felejtsd el. Esetleg tarts tőle egy kis távolságot, egy idő után el fog múlni vagy nézz valaki más után. Tényleg sajnálom a helyzetedet de szerintem mindkettőtöknek jobb lesz ha nem mondasz semmit. :(
2016. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Talán azért nem zavar hogy pasija (nem férje!) és gyereke van mert nagyon feminista, igy talán beleképzeltem a leszbikusságot...

Hogyan tartsam a távolságot ha mindennap van vele órám? :(

2016. jan. 16. 17:55
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Atya isten, hogy mik vannak! Még ha fiú lennél, akkor sem szabadna elmondanod legalább míg 20 egynéhány éves nem leszel. De lányként? Menj el az iskolából, más javaslatom nincs. Sajnállak.
2016. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Attól hogy minden nap van vele orad meg lehetséges csak sokkal nehezebb. Mondjuk óra után menj ki szünetre, csak akkor beszelgess vele ha ő kezdi a beszélgetést és tereld el a gondolataidat.
2016. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem se mond meg neki. Tudom, hogy sokkal jobban esik mikor valaki azt mondja, hogy mond el, mert bármi lehet, de hidd el, hogy nem lesz belőle semmi.

Ugyan így jártam én is. Én elmondtam a tanárnőmnek, hogy beleszerettem. Előtte nagyon sokat beszéltünk és nem csak sulis dolgokról, hanem a magánéletről is. Utána minden sokkal rosszabb lett, mert egyikünk sem tudta kezelni a helyzetet, ezért sokkal kevesebbet beszélgettünk. Ez 2 évig tartott és érettségi után beszéltünk róla először, mert pontot kellett tenni a végére. Viszont azóta jóban vagyunk.

20/L/L

2016. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: És hogyan beszéltétek meg miután elballagtál?
2016. jan. 17. 13:34
 10/20 A kérdező kommentje:
amúgy 20 vagyok....
2016. jan. 17. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!