Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? (Bugatty Welyron)

Figyelt kérdés

Az ünnepek előtt vettem egy Bugatty Velyrontot.

Tgnap kiírta, h kevés az ablakmosó, legyek szíves tölteni bele.

Hát én voltam szíves, megálltam az első benzinkúton, vettem egy flakon ablakmosót, kknyitottam a motorháztetőt, majd betöltöttem a mosófolyadékot. Kicsit szörcsögött, sistergett, meg gőzölt is. Furcsa volt, de rájöttem, h ez mégiscsak egy sportkocsi, forr a vére. Miután kimentem a benzinkútról, ilyen sipoló hangok kíséretében kiírta pirosan a kocsi, h “stop engine”, megálltam természetesen, de miután 10 perc után sem hagyta abba, így gondoltam még elgurulok a Bugatty szervizbe. Persze siettem, minél előbb oda érjek, nehogy elromoljon vmi. Mire oda értem, csörgő- zörgő hangok kiséretében gőz kíséretében megállt a kocsi. Kinyitom a motorháztetőt, azt látom, h a nívópálcát kipökte a motor, kicsit ki is lyukadt miatta a motorháztető... meg minden csupa kékes fehér hab a motoron. Szerintetek mi van habbal feltöltve a motoron? Honnan jöhetett?

Érdekesség, h miután betöltötöttem az ablakmosót, ugyanúgy riogatott a kocsi, h kevés a lé. Gondolom nagy a tartály és az 5 liter ablakmosót elnyelte.


2017. dec. 25. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ekkora kamut még életemben nem olvastam. Bugatty, y-nal, és Bugatty szerviz! Hát van itt minden, kérem szépen.
2017. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
biztos karacsony elott tart karokkal vartak teged a "bugatty" szervizben :-D mi van karacsony alkalmabol bekapcsoltak a wifit a pszichiatrian, vagy mi? :-D
2017. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi a franc? Karácsonykor elárasztják a trollok az oldalt?
2017. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kimentem megnéztem h van rá írva... elnézést, “i”- vel van, mint Bugatti, elnézést, de sosem volt még ezelőtt olasz sportkocsim.
2017. dec. 25. 10:45
 5/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, a szervizben nem voltak otthon, így kénytelen voltam haza menni vele.

De haza vitt szerencsére. Jó kis kocsi ez. Még így lyukas motorháztetővel is.

2017. dec. 25. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
nem mentél te ki sehová, hanem max a szobádba a kis matchboxodhoz. ne álmodozz kis pisis, menj inkább nézd a karácsonyi műsort a tvben.
2017. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Menj, egyél egy kis bejglit. Más lyukak is vannak rajtad, amiket nem ártana kezelni.
2017. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:D
2017. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ennyi TROLL- t honnan fút ide össze a szél?

Menjetek mások kérdéseit szétTROLL- kodni ti TROLL- ok!

Ha nem tudtok értelmes választ adni!

Amúgy beszéltem a régi tulsjjal, nála soha sdm nem pökte ki a nívót. Viszont lehet megvan honnan jön a hab. A defektjavító szett habbal müködik. Meg a tűzójtó rendszer is. Lehet ezek eresztenek. Csak a gond az, h mindkettő gyárilag a csomagtartóban van tartva, így nem tudom.

2017. dec. 25. 10:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Menjél, játsszál a Bugatty-ddal, te főtroll, te.
2017. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!