Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? (Bugatty Welyron)

Figyelt kérdés

Az ünnepek előtt vettem egy Bugatty Velyrontot.

Tgnap kiírta, h kevés az ablakmosó, legyek szíves tölteni bele.

Hát én voltam szíves, megálltam az első benzinkúton, vettem egy flakon ablakmosót, kknyitottam a motorháztetőt, majd betöltöttem a mosófolyadékot. Kicsit szörcsögött, sistergett, meg gőzölt is. Furcsa volt, de rájöttem, h ez mégiscsak egy sportkocsi, forr a vére. Miután kimentem a benzinkútról, ilyen sipoló hangok kíséretében kiírta pirosan a kocsi, h “stop engine”, megálltam természetesen, de miután 10 perc után sem hagyta abba, így gondoltam még elgurulok a Bugatty szervizbe. Persze siettem, minél előbb oda érjek, nehogy elromoljon vmi. Mire oda értem, csörgő- zörgő hangok kiséretében gőz kíséretében megállt a kocsi. Kinyitom a motorháztetőt, azt látom, h a nívópálcát kipökte a motor, kicsit ki is lyukadt miatta a motorháztető... meg minden csupa kékes fehér hab a motoron. Szerintetek mi van habbal feltöltve a motoron? Honnan jöhetett?

Érdekesség, h miután betöltötöttem az ablakmosót, ugyanúgy riogatott a kocsi, h kevés a lé. Gondolom nagy a tartály és az 5 liter ablakmosót elnyelte.


2017. dec. 25. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Ennyi humortalan embert...


Egyébként, kedves kérdező, velem is történt hasonló, nagyon jó árban volt tavaly karácsony előtt a narancssárga színű Audi R8 TDI, vettem egyet, és viszonylag kevés használat után, nekem kiírta, hogy kevés az üzemanyag, megpróbáltam orvosolni, de változatlan maradt az üzemanyag szintje.. Nem volt nálam több készpénz, a kártyámat otthon hagytam, így gondoltam csak elég lesz a benzin, amit beletöltöttem annyinak, hogy elvigyem egy szervizbe, de az odafele úton belobbant a motortér.. az utóbbi időben nagyon elcseszik ezeket a sport kategóriás kocsikat, mert direkt a legdrágább benzint töltöttem bele, hogy óvjam a kocsit mindenféle károsodástól..

2017. dec. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
igen, milyen ismerős helyzetek. nekem a múltkor kifogyott a gyomromból az a 4 sör, amit benyomtam, valszeg kipisiltem valahol, így esélyem se volt a továbbhaladásra.
2017. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad gyógyszerre inni. Még jó, hogy a zsaruk nem meszeltek le a "Bugattyddal" együtt...
2017. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyebként, ha már úgyis Karácsony van, miért nem etettél egy kis bejglit a motorral? Az felszívta volna a kékes fehér habot.
2017. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem zsiguli volt, csak a telepen ráírták, hogy Bugatty Velyron, meg egy kicsit meggyepálták bézbózütővel, hogy áramvonalasabb legyen.
2017. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:)
2017. dec. 26. 14:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!