Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges hogy a macskák...

Lehetséges hogy a macskák földönkívüli lények amik a földre telepedtek vagy mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés

lehet viccesnek gondoljátok a kérdést de nem én találtam ki a dolgot hanem egy külföldi szaksajtó írt róla hogy a macskák nagyon intelligensek és én nekem is van

úgy vettem észre hogy úgy viselkednek tényleg mintha én lennék az ő kisállatuk(mintha a tulajdonuk lennék) tehát pl hoznak nekem madarat a lábtörlőre azt olvastam interneten ezt azért csinálják hogy táplálékot szolgáltassanak a gazdájuknak és ez a sok dolog felvetette bennem hogy ehhez nagy intelligencija kell meg egy állat minek tartana egy másik élőlényt kiskedvencként?

lehetséges hogy valójában a macskák idegen lények vagy ez teljességgel elvetendő és hülyeség?



2017. dec. 27. 15:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
A macskának hasonló inteligenciája van, mint a kutyának, de személyiségileg mások. A kutya hűséges, ragaszkodó, míg a macska csak azt nézi, hogy adsz-e neki enni, foglalkozol-e vele. És madarat sem azért hoz, mert etetni akar téged. Gondolom büszkélkedni akar vele. Egyébként ennyi erővel a kutyára vagy a delfinre is rámondhatjuk, hogy űrlény, mivel ezek az állatok is nagyon inteligensek.
2017. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
És egyébként nem, nem űrlények!
2017. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted a kutyák is űrlények?

A delfinekről sejtettem mert egy könyvben le is van írva!

De ha szerinted tényleg azok akkor miért nem látjuk az űrhajóikat? Vagy végérvényesen idetelepedtek?

2017. dec. 27. 15:36
 4/13 anonim ***** válasza:
A most itt lévő macskák csak felderítők, feladatuk, hogy kiismerjék az embereket, és előkészítsék a Föld megszállását. A macskoid inváziós flotta jelenleg a Naprendszeren kívül várakozik, a földi macskák a farkukban levő adóvevő segítségével kommunikálnak vele (ezért sem szeretik, ha az emberek piszkálják).
2017. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de ha etetnek minket a saját maguk által levadászott állatokkal akkor jószándékúak meg lehet védenek minket mert ugye mi vagyunk a kiskedvenceik
2017. dec. 27. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megbántod az érzéseiket, ha nem eszed meg a madarat. Legközelebb ne légy ilyen finnyás kóstold meg nyugodtan! Ha földönkívüliek lennének lenne csészealjuk, de mivel nincs nem azok. Ők olyan hibridek, amiket még ősember tájt tenyésztettek ki, hogy lefoglalja a gazdát , miközben ők teheteket rabolnak. Végül befuccsolt az üzlet és átálltak emberrablásra.
2017. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

épp ez az hogy nincs csészealjuk meg csészéjük sem meg semmi más űreszköz

szerintem ha idegenek akkor idetelepedtek hogy védjenek minket azért cserébe hogy gondoskodjunk róluk

szóval szerintem szimbiózisban élhetnekaz emberekkel

2017. dec. 27. 15:54
 8/13 Bubuka508 ***** válasza:
Hát persze! És nemcsak ők, később követték őket a muclik és a vuclik, meg a yeti (ami tudvalevőleg nem szekrény), aztán Csubakka, meg a balf.ok, akik az űrhajójukkal elképzelhetetlen sebességet is el tudnak érni. Ezek mind arra készülnek, hogy leigázzák a buckalakókat, akikből mindenféle intelligencija (!) hiányzik.
2017. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Nekem nincs cicám (az óceán mélyen meg is fulladna) Viszont bizonyára igazad lehet. Nem vagyok olyan jártas, mint te, de olvastam a munkásságaidat. Biztos jobban értesz hozzá. :D
2017. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem földönkívüli lények, de értelmes lények, akárcsak a kutyák. Nézd meg a "Kutyák és macskák" című filmet és megvilágosodsz...
2017. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!