Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki hasonló...

Van itt valaki, aki hasonló világszemléletű? (Magyarázat lent) Főképp spirituális beállítottságú emberek: teozófusok, new age-esek, spirituális sátánisták, paleoasztronautika-hívők, egyéb misztikusok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Pár éve még keresztény voltam, és nagyon elvakultan hittem ebben a hülyeségben, ami az emberiség elbutítását szolgálja, mint ahogy minden más világvallás is!!! Néhány embernek, megtapasztalásnak köszönhetően kinyíltam a spiritualitás irányába, először a NEW AGE irányban, és az ANGYALOKat jónak gondoltam, most pedig már eljutottam egy olyan tudási szintre, ami által felvilágosodtam, hogy LEGALÁBB 2, vagy TÖBB érdekcsoport van a FÖLD KÖRÜLI intelligenciák (földönkívüliek) között...


1. CSOPORT: Akik lehozták "a Mennyekből" az isteni tudást az embereknek, vagyis az asztrológiát, mágiát és egyéb spirituális bölcsességeket... ezekre negatívan tekintünk, pedig lehetséges, hogy EGYÁLTALÁN NEM NEGATÍVAK: Azazel, Enki (=Sátán=KUNDALINI=Ketzalkóatl=Kukulkán), Astaroth és mások.... ők a bukott angyalok.


2. CSOPORT: Akik, miután kitört a "háború a mennyekben", megkötötték a kígyót és ledobták a mennyekből az ő angyalaival együtt... ezek MIHÁLY, GABRIEL, JEHOVA és egyebek... hozzájuk tartoznak még olyan entitások, akiket direkt azért rendeltek a Földhöz, hogy BUTA, SORVADT ELMÉJŰ, VAK EMBERISÉGet hozzanak létre, ami így is maradjon... ők őrködnek felettünk, hogy ne ébredjünk fel és ha felébredjünk, akkor negatív tapasztalatokat szerezzünk az asztrálvilágban és mindenhol hamis információkat terjesszenek, még a New Age-ban is... a legtöbb spirituális tudás mára már NEVETSÉGES ÉS HASZNÁLHATATLAN, mert ezek a lények eltorzítatták... eltorzították az ŐSI VALLÁSOKAT ezekből lettek: kereszténység, iszlám, wicca, új féle Buddhizmus...


3. CSOPORT: Magas fejlettségű, jó szándékú tanítómesterek, pl: Buddha, Krisna, és JÉZUS - akik azt akarták, hogy kövessük őket és mi is használjuk a spiritualitást, úgy mint ők, segítsük embertársainkat, gyógyítsunk, tegyünk csodákat....


4. CSOPORT: Egyéb gonosz földönkívüliek, akár 3 dimenzósak (pl. Szürkék) és magasabbak, akik mesteri szinten használják a telepátiát, az ektoplazmát (alakváltás, láthatatlanság, emlékezetkiesés az eltérítésekkor)....


5. CSOPORT: Jó szándékú földönkívüli lények, ezekből nagyon kevés van sajnos....


És még az Annunakikat be se tudom sorolni sehova se...


És persze most tudom, hogy sokan köpni-nyelni nem tudnak, mert nem olvastak elég sokat, nem néztek utána a dolgoknak, nem látnak saját szemükkel, mert MATERIALISTÁK és őket is elbutították a vallások és egyéb tévhitek, ŐK A BIRKÁK, akiket az intelligensebb fajok kihasználnak energetikailag!!! Akkor ajánlom figyelmetekbe: PALEOASZTRONAUTIKA, PIRAMISOK MATEMATIKAI ÖSSZEFÜGGÉSEI VILÁGSZERTE, ŐSI ÉPÍTMÉNYEK, CENZÚRÁZATLAN MÉDIAFORRÁSOK...


Az 1. CSOPORT lényei szerint, ha csatlakozunk hozzájuk, ők megvédenek a többi negatív csoport élőlényeitől... bár Sátán azt állítja magáról, hogy ő az egyedüli Isten és Jézus kitalált személy volt, ezzel még fenntartásaim vannak, de a spirituális tudásuk igen erőteljes, és nagyon tiszta...



2013. aug. 7. 11:08
1 2
 1/15 Shai-Hulud ***** válasza:
50%
Látom, bezárt az OPNI... Tényleg nem kellett volna megszüntetni.
2013. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:
47%

1.) Szerintem ne nevezd baromságnak a mások hitét, mivel mindenkinek hinnie kell valamibe...


2.) Ne nézz annyi "ősi idegeneket"!!! Már csak azért se, mert ott csak egy marék képzeletszegény ember adja elő butaságait, amit vagy teljes paradoxonokkal, vagy körbenjáró érveléssel próbálnak alátámasztani...


Hidd el, mindenre amit ők ott elmagyaráznak... Most csak a jetis rész jut eszembe... Nagy, emberszabású, szőrös, és erős... Na most ha olyan 1100 éve a japánok találkoztak volna a vikingekkel, akkor mit láttak volna??? Nagy, emberszabású, szőrös, és erős... Ennyi...

2013. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hú, nem olvastam végig. A new age -dzsel óvatosan, gyanúsan nagy 'divat' lett belőle. Figyelj a belső hangra és megtalálod az igazságot.


Nosce te ipsum (latin) jelentése: Ismerd meg önmagad. (Régi feljegyzések szerint a felirat Delphoi-ból ered, ahol Apolló Templomának falára volt felvésve.)

2013. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

"ami az emberiség elbutítását szolgálja, mint ahogy minden más világvallás is!!!"

A kereszténység helyett most egy másik idióta vallás fertőzte meg az agyadat, és még csak észre sem veszed... Cseberből vederbe.

2013. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Antimod ***** válasza:
91%

Én sem vagyok materialista, de nem hiszek a "jó és rossz" harcában, pláne nem magasabb szinteken.

Sokkal inkább úgy érzem, tudatszintünknél fogva magunkat zárjuk ketrecbe, és alakítjuk ki éppen aktuális világnézetünknél fogva ezeket a csoportokat, vallásokat, dogmákat.

Nem mondom, hogy nem lehet jelen a mi környezetünkben "természetfeletti" (azaz: nem ezen a síkon honos) lény, de azt, hogy különböző csoportok a saját érdekeiknek megfelelően irányítgatnak bennünket, és mi ennek vagyunk a szenvedő áldozatai, nem hiszem...

2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

Kicsit kevered a dolgokat. Akik a mennyekből lehozták az asztrológiát azok a negatív entitások=reptíliánok voltak és az asztrológia köntösével álcázták a magas technikai eszközeiket.


Mihály,Gabriel és Jézus egy földönkívüli csoporthoz tartoztak a Fény erői=Plejádokhoz.Jézus tanításai a Plejádok tanításai=a legfejlettebb spirituális lényeg az univerzumban. Ember,reptílián soha NEM LESZ ILYEN MAGAS SZINTEN !


Az Annunakik hüllő,repttílián faj akik génmanipulációval léátrehozták az embert.

2013. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Istenem mennyi gyökér van.
2013. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Amit most Ön elmondott, az a legostobább legbetegebb dolog amit valaha hallottam. Nem ész elme,hogy a maga beteges szét eső agyvelejében megszületik egy dolog amely értelmes gondolatnak nevezhető...Mindenki itt a válasz adok közül, feszengve ülte végig ezt a zagyvaságot. Erre nem kaphat pontot! És Isten legyen irgalmas a lelkéhez!
2013. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Mindenki lehet "Isten"... itt nem a Legfelsőbb lényre gondolok, hanem olyan fejlett lényekre, akiket mi földönkívülieknek nevezünk. Ha elérek egy bizonyos fejlettségi szintet, befolyásolni tudlak, de nem teszem, mert én irgalmas vagyok hozzád... de a legtöbb földönkívüli nem ezt csinálja és VISSZAÉL HATALMÁVAL. Amit te mondtál nekem és amit hasonló keresztény-szellemiségű emberek mondanak, már teljesen nevetséges, olyan, mintha nekem egy 4 éves óvodás beszélne, aki azt hiszi, hogy mindent tud már a szellemvilágról... pedig egyáltalán nem így van! Remélem minden ostoba, tudatlan kommentelő felébred előbb-utóbb, valamelyik életében. Az értelmes kommenteket továbbra is köszönöm :D és várom továbbra is :) Egyébként anyám fanatikus keresztény és egyre jobban tönkre teszi az egészségét ez a vallási csoportszellem, amiben nap mint nap forog... sajnos.
2013. aug. 7. 15:38
 10/15 A kérdező kommentje:
És ezeket a csoportosításokat nem alaptalanul vettem, hanem MEGVIZSGÁLTAM RENGETEG írásos bizonyítékot, "kinyilatkoztatásokat" és írásokat, a Bibliát is nagyon jól ismerem, az Apokrifeket is, és a sátánista vallást is behatóan vizsgáltam, több száz oldalas írásokat olvastam... TESSÉK UTÁNANÉZNI ÉS CSAK UTÁNA MOCSKOLNI, KRITIZÁLNI A MÁSIKAT! Meg elutasítani a dolgokat, hogy "hülyeség".
2013. aug. 7. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!