Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány bannt lehet kapni GTA 5-ben?

Hány bannt lehet kapni GTA 5-ben?

Figyelt kérdés
Már 2 bannt kaptam nem tudom miért... Azt olvastam hogy a harmadik az végleges és a haverom meg azt mondta hogy a 5. ban a végleges... 3 vagy 5?

#gta-online
2018. jan. 4. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát bant csak úgy nem kap az ember, csak cheatért vagy vagy vmi olyat írhattál esetleg ami betette a kaput a chatben. Nekem csalók szórtak már le pénzt, és még azt is csak levonták később, de bant sohasem kaptam. Az csak súlyos dolgokért jár, mondom, leginkább ha cheatelsz vagy modolsz, pénzt vagy kocsikat dobálsz le vagy átírod a kódot, God modeban játszol ilyesmi. Szóval ha már kétszer is bannoltak akkor elég komoly visszaeső lehetsz. Amúgy úgy tudom elsőre 1 hét, másodikra egy hónap, harmadikra pedig végleges ban jár.


Amúgy ez miért ebben a kategóriában van?

2018. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!