Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor indul legközelebb...

Mikor indul legközelebb Jeruzsálembe keresztes hadjárat?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy idén esetleg én is beszállnék. Elég szívós vagyok, jól bírom a gyűrődést. Tudom, elég messze van Izrael, de a bakancslistámon rajta van, szóval mindenképpen szeretnék elmenni a következőre. Van valamilyen netes platform, esetleg facebook esemény amihez lehet csatlakozni?

Előre is köszi!



2018. jan. 6. 20:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj a kereszteshadjarat.hu- n és iratkozz fel a hírlevelükre. Akkor biztosan nem maradsz le semmiről.
2018. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat. Van amúgy olyan innen, a kommentelők közül, aki szintén tervezi, hogy részt vesz a mozgalomban? Aki igen, az írjon bátran komit, és akkor majd megbeszélünk egy időpontot, hogy esetleg hamarabb találkozzunk a hadjárat előtt. :)
2018. jan. 7. 17:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs livam devvan simson starom!azzal mehetek?
2018. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Tessék?
2018. jan. 8. 11:04
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lovam hanem van egy s51 s simson star motorom amitől én lovagnak érzem magam már a faluba is mikor kimegyek hátha még jeruzsálelemben meghelennek vele!:)))
2018. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A motorral az a baj, hogy ha fel akarsz szallni a villamosra, annak kulon jegyet kell venned.
2018. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert lival fel lehet szalni villamosra? Tökfej
2018. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg miert szalnek fel arra a sz.rra?
2018. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert villamossal egyszerűbb bejutni a belvárosba, külvárost meg nincs értelme elfoglalni. Lónak lehet kedvezményes bérletet venni, csak mondani kell, hogy a hadjáratra jöttél.
2018. jan. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!