Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki járt már izraelben az...

Aki járt már izraelben az letudná írni pontosan hogy a Tel Aviv-i repülőtérről hogyan tudok busszal eljutni Jeruzsálembe?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!!!!
2016. márc. 2. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan is írhat, aki csak guglizni tud?

[link]

2016. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A rome2rio-t megeheted Izraelben reggelire. Mustárral.


Na.


Kérdező, itt megtalálod: [link] ez az életmentő website Izraelben ugyanis angolul van. Ben Guryon Airport Jerusalem ebből kiderül hogy a 947-es busz megy át. Rákattintasz a részletekre, látható hogy nem megy be a reptérre, ezért beírod gugliba hogy ben gurion 947 és kiderül [link] hogy az ötös busz megy ki az Airport City Junction-höz.

2016. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És hol tudok jegyet venni a 947-es buszra?

Az 5-ős busz ingyenes?

2016. márc. 2. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A buszon készpénzzel tudsz fizetni, adnak vissza. Azt sajnos nem tudom hogy az ötös busz ingyen van-e. (Én most voltam Izraelben de Ben Gurionról észak felé távoztam vonattal.)
2016. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit egyszerűbb, ha a reptéri minibuszt választod, közvetlenül a terminál elől indul, ahogy megtelik, nem kell átszállni, a menetidő kb. 40'. Nagy táblákon ki van írva angolul is (Monit Sherut Jeruzsálem felé), ha kisétálsz a 3-as terminálról akkor a megálló kb. 20 méterre van jobbra, ha jól emlékszem.
2016. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt elõre kötelező megrendelni vagy helyben is tudok fizetni ? És ha igen akkor hol ? A söförnél?
2016. márc. 4. 03:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell elore megrendelni, kp-ben fizetsz a sofornek.
2016. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!