Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek jól tettem hogy...

Szerintetek jól tettem hogy elmenekültem egy galamb elől aki kergetett? (szerintem amúgy vérgalamb volt)

Figyelt kérdés

Még nyáron Győrbe a Széchenyi téren galambokat kergettem de az egyik nem elrepült hanem elkezdett felém "sprintelni".én sikítva futottam át a tér másik oldalára....remélem ti is hasonlóképp cselekedtetek volna és nem vétettem valami hibát....ugye nem fog egyik éjszaka előjönni az álmomba... eddig szerensére nem volt rá példa

Kérlek irjatok választ...



#Vérgalam
2018. jan. 7. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Le akart fosni. Ez tuti.
2018. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
oooo... hogy Te voltal az aki ott sikitozott, a mamam majdnem kiment a serpenyovel, szerencsed, hogy lebeszeltem, na o elole fotuttal vola :D
2018. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vérgalamb, majdnem olyan veszélyes, mint a vérfarkas.
2018. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen szegény nagymamámat egy vérgalamb ölte meg!!!! 😢😢
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anton Chigurh ***** válasza:

Nem is ismerek rád! Elfutottál... Elfutottál előle, mivel túlságosan gyáva voltál ahhoz, hogy felvedd a kesztyűt, és legalább megkíséreld legyőzni őt. Hogy legalább saját magadnak bizonyítsd, hogy igazi harcos vagy, nem pedig egy nyuszi. És te annak tudatában is elindulsz a csatába, hogy akár az életeddel is fizethetsz a döntésedért, amiért vállalod a harcot. Szembe szállsz vele. És ugyan el kell majd fogadd a sorsod, és tovább kell küzdened ellene, egészen addig, mígnem a harc csúcspontján, az utolsó csapások közepette, a katarzis pillanatában rádöbbenjetek, hogy a harcotoknak csak egy győztese van, az akit a sors már előre kiválasztott. Egy, aki talpon marad, aki mindent visz. És te inkább elfutottál... A könnyebbik utat választottad. Engem inkább emiatt a döntésem miatt gyötörnének rémálmok.



:D

2018. jan. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kezdem belátni milyen igazad van.... míly dicsőség lett volna győztesként kijönni e harcból.... 😢😢😢
2018. ápr. 19. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
:)
2018. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tudod Miért vagy ilyen gyenge????



Mert nincs benned elég gyűlölet!



Amúgy láttad már a Narutót:xddd

2022. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!