Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért lehet ez a töri tanáromm...

Miért lehet ez a töri tanárommal emmberek?

Figyelt kérdés

2. A töri tanár úr ma töi órán, mikor Ázsiát vettük, mesélt nemkünk egy izgalmas témáról, idézek tőle: "Ázsiában olyan fontos a nők szerepe, hogy amelyik családban nem szüleitik lány, kinrveznek egy fiút. MI OLYAN VICCES TI KIS TAKNYOSOK!? Ezeket hívják a ladyboy-oknak. Anatómiailag is sokkal szebbek a nőknél. A feleségemmel, gyerekeimmel voltam nyaralni Ázsiában, és találkoztam ladyboy-okkal."

Szerintetek miért fehér a haja??? Másik embert is láttam már fehér, enyhén szürkés hajjal, miért van ez??


2018. jan. 10. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Témák keverésébe zuhantál bele!

Múltidőben beszélsz a mai töriórátokról 06:57-kor.

Ez nem humor, hanem ezo téma! Megvalósítottad ai időutazást.

.

Fehér a haja tanárotoknak, mert lehetséges albínó.

Valószinűbb azonban, hogy miattatok őszült meg.

2018. jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Töri a magyart, ahogy te is... :-)
2018. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy komplett Ázsiát mint ladyboy-gyártó telepet jellemezni kíván némi agyi defektust, ami együtt járhat a korai őszüléssel.

Taiföld, Fülöp-szigetek szegényebb családjainál előfordul, hogy a megélhetés érdekében némelyik ifjoncot prostiként futtatják, Ha nincs kéznél lány utód, akkor bizony lehet csinálni "utángyártottat".

Egy üzleti ügyben gyakran arra járó barátom azt mondta, óvatosan ismerkedni a bárban, mert az 165-nél magasabb lányok jelentős többsége nem lány.


"A feleségemmel, gyerekeimmel voltam nyaralni Ázsiában, és találkoztam ladyboy-okkal."

Érdekes egy családi nyaralás lehetett.

2018. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!