Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tanárommal? :D

Mit csináljak a tanárommal? :D

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok, hetedikes vagyok, és a történelemtanárom elég feltűnően szokott nézni. :D Egy héten kétszer van óránk, és mindig miközben mondja hogy mi történt ekkor meg akkor, meg mi hogy volt, folyton rám néz, 2 percenként. Múltkor amikor nem mentem iskolába, megkérdezte a többiektől, hogy hol vagyok, és nem kellett semmilyen dolgozatot írnom, szóval nem amiatt. Amikor a folyosón elmegy mellettem, mindig rámmosolyog, és csak velem csinálja ezt, a többi osztálytársamat kb utálja. Van férje, és velem egykorú gyereke, azon gondolkodtam, hogy esetleg a gyerekének tetszem és ezért ilyen kedves velem. Ő a kedvenc tanárom, de nekem ez fura, hogy ennyire szeret, és nem tudok rájönni, hogy miért bámul folyton. :D (Egyébként lány vagyok:Dd)
2014. jún. 7. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármit csinálnod vele?
2014. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kérdezzem meg, hogy miért néz vagy wtf :DDDDDDdd
2014. jún. 7. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Had bámuljon, ha neki jól esik. xd
2014. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell vele semmit sem csinálnod. Miért baj az, hogy kedvel? Nem értem...

Nekem is volt általános iskolában egy tanár (az osztályfőnököm), aki nagyon kedvelt, de olyan szinten, hogy a karácsonyi ajándékozásnál "véletlenül" két évben is engem húzott ki. Amikor pedig anyukám bement beszélni vele, hogy átvisz engem egy másik iskolába, mert az nem állapot, hogy félévkor 13 osztálytársam áll bukásra (6. osztályban), konkrétan elkezdett sírni.

Viszont azt azért hozzá kell tenni, hogy ezzel az egyetlen normális, tanulni akaró diák ment el az osztályából. Az tényleg egy szörnyű iskola volt...

2014. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem baj, hogy kedvel, csak elég feltűnően szokott velem szemezgetni minden nap. Rámnéz, rám mosolyog, mindig kedves velem. Teljesen máshogy viselkedik velem mint más diákokkal. :D
2014. jún. 7. 22:57
 6/6 anonim válasza:
engem is néz a tanárom,csak nem tudom miért..
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!