Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kérdezzek, hogy kapjak 3...

Mit kérdezzek, hogy kapjak 3 pontot?

Figyelt kérdés

... egy kérdésért 3 pont jár ...


Ötletek?



2018. jan. 24. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:

Az a legjobb az egészben, hogy a saját kérdésemen is itt vigyorgok magamban. :D Hirtelen jött felindulás...


De azért írjatok, ti mit kérdeznétek?

2018. jan. 24. 18:29
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"miért számít itt a pont"? én ezt kérdezném
2018. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én versenyszellemű vagyok minden téren. Tök mindegy, mi az. Hülyeség tudom, de ez van. Amúgy köszi! Ment a zőőőd. :D
2018. jan. 24. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha a világegyetem tágul, akkor a barátnőd is?
2018. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok! Szerintetek csúnya dolog, hogy csak azért írtam ki ezt a kérdést, hogy pontot kapjak? (többi lent)



Éhezek. Kellenek a pontok.

2018. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A (többi lent) tetszik, mert ismerős. Nem most kezdtem itt a pályám, kb. 10 éve itt vagyok. Mint írtam, azért vigyorogtam a saját kérdésemen, mert ha 20 kérdést kiírtam összesen ennyi idő alatt, akkor sokat mondok.

Jah, és pont 76 százalékos vagyok én is. :D

Neked is ment a zőőőd.

2018. jan. 24. 22:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Most utánanéztem, na jó, kicsivel több, mint húsz. De nincs 40. :)
2018. jan. 24. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, a lényeg, hogy "3 pontos" kérdés legyen.
2018. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt a Tv-ben a Fort Boyard - Az Erőd Vízy Andrással; és akkor mi meg a bátyámmal akkor kicsik voltunk, és játszottunk mi is ilyet, és volt egy ilyen nagy négyzet alapú kinti kismedencénk műanyagból, és az be volt támasztva 4 fehér vasrúd közé, amiből kettő rúd között vízszintes vaslécek is voltak, mivel létra volt. És akkor úgy az oldalára állított kismedence fölül lévő oldalára föl lehetett mászni. Fölül meg amúgy még volt ilyen hordótartó, ilyen vasgyűrű, és akkor hordó volt ott benne; és szerintem volt olyan, hogy bor is volt benne. Na szóval, ott annak a kismedencének a fölfelé álló oldalára föl lehetett mászni, és az volt a torony. És akkor kicsit kiforgatva, meg elpoénkodva játszottuk :D , és akkor bátyám volt ott a toronyban a kulcsos ember, csak ez fordítva volt, tehát nem helyes válaszért kapott a versenyző egy kulcsot, hanem "Adjon egy kulcsot, kap egy kérdést!":D XD
2018. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*ja amúgy stabilan volt rögzítve,két gyűrű volt, és nem törődtünk vele; a medence is stabilan oda volt támasztva, két oldalról voltak a rudak,és közötte a medence.
2018. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!