Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom?...

Miért csinálja ezt a párom? Hogyan kérdezzek rá, hogy őszinte választ kapjak?

Figyelt kérdés
Tudom a facebook jelszavát, és akkor mikor belépek nincs benne sosem üzenet de ha az archiváltra lépek látok sok mindent, fiúk lányok beszélgetéseit vegyesen, még amibe nem ír semmi rosszat azt is "törli" (azt hiszi az törlés, közben én látom) Na mindegy, minden nőre ráír, kezdeményez, kikezd stb engem ez zavar, próbáltam már beszélni vele erről és azt mondta hogy nem fog megcsalni és nem fog semmit csinálni, de hát csak csinálja.Ja és nem zavar ha nőkkel beszél normális formában de az zavar hogy titkolózik.Mi a megoldás?
2012. febr. 12. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Az elsőt nem értem, nem olyan fogyi kérdés azért ez. Mondjuk miért hagyod neki azt, hogy kikezdjen más nővel? Ha tudod, hogy flörtöl, és benne lenne még abban is, hogy esetleg megcsal miért nem hagyod el? Ha már ekkora őszínteség nincs ebbe a kapcsolatban, hogy nem törli ki az üzeneteit, akkor ott már baj van, gondolom azért törölgeti mert vaj van a füle mögött.. Vagy nem akarja, hogy mindent tudj róla. 14L
2012. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ráadásul nem rég kezdtük újra, gondoltam hogy csak a vonzerejét szeretné méregetni, de félek hogy tett is lesz, már nem tudok hogyan szólni.Nem akarok nyávogni vagy hasonlók :S
2012. febr. 12. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ha határozottan rákérdezel, vagy határozottan leülteted, elbeszélgetni az nem nyávogás!
2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagilum válasza:

Elsősorban: nyugi. :) Semmi bonyolult nincs a ügyben.

Egy-két dologgal jó, ha tisztában vagy. Egyrészt, amíg nem vett el, nincs semmi kőbe vésve, és szabad verseny van. Durván hangzik, de ez az igazság, amíg jártok, nem baj, sőt hasznos, ha keresgél, hogy talál-e nálad jobbat. Mert ha esküvő után talál, akkor az sokkal nagyobb zűr, akkor már inkább előtte találjon. Vagy, ideális esetben se előtte, se utána.

Viszont, semmi ok a csüggedésre, hiszen mindent megtehetsz annak érdekében, hogy ne találjon. Azaz, tégy meg mindent, hogy te légy neki a legjobb, és akkor esélye nem lesz akárkinek, akivel beszélget, vagy flörtöl. Légy a legjobb, éreztesd vele, hogy baromi szerencsés. Így működnek a férfiak. Ha jó a kapcsolatotok, nem fog megcsalni, teljesen fölösleges. Ha csak nem hatalmas barom, amit nem tudok, de persze benne van a pakliban. Ezt ítéld meg te. :)

Az őszinteségről és a bizalomról meg annyit, hogy egyik a másik nélkül nem létezik. Ha azt mondja, hogy nem csal meg, akkor higgy neki. Persze lehet, hogy átver, de akkor hazudik, és ő a hunyó, hiányzik belőle az őszinteség. Ha viszont nem hiszel neki, és tényleg nem csal meg, akkor meg belőled hiányzik a bizalom.

Keresd meg, mi hiányzik, remélem megtalálod! :)

2012. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huu köszi ez baromi hasznos volt és elgondolkodtató grat :) és kösziiszépen
2012. febr. 18. 22:22
 6/6 Nagilum válasza:
Nincs mit :) Örülök, ha segíthettem.
2012. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!