Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell ketchupot ültetni?

Samusaran kérdése:

Hogyan kell ketchupot ültetni?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam egy vidóban, hogy egy ember ketchupot termeszt. Próbálkozok vele már egy ideje, de még egyszer sem kelt ki. Sehol se találok róla leírást. Próbálta már valaki? Mik a tapasztalatok?

2018. febr. 5. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szar poėn mėg a humor kategóriába is.
2018. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a vendégeket: "hellyel kínálod"...
2018. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavasszal, április környékén felásod, műtrágyázod a földet, ahol ketchupot szeretnél termeszteni. Kb. 10 centinként sorban elülteted az üres ketchupos flakonokat, kupakkal lefelé, úgy, hogy csak a nyaka legyen a földben. Természetesen olyan márkájú kechupok flakonját ülteted el, amilyet termeszteni szeretnél. Hetente háromszor bő vízzel meglocsolod a flakonokat. A szüret rendszerint augusztusban van, egy reggel kimész a kertbe és azt látod, hogy a flakonok megteltek ínycsiklandó ketchuppal. Szedés után egyből fogyasztható. Spagettire, pizzára vagy sültkrumplira öntve is nagyon finom.
2018. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a kupakot ültettem el és úgy kikelt...
2019. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!