Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy SSD-t, bedobtam a...

Vettem egy SSD-t, bedobtam a gépbe. Nem kellett volna legalább kibontani?

Figyelt kérdés

jk.

Bármi teendő sdd beszerelés és windows telepítés után?Első ssd-m ezt is csak idegességembe vettem.

Gondolok olyanra, hogy töredezettségmentesítést ki kell kapcsolni?Olvastam de nem vagyok benne biztos..több éves cikk.


2018. febr. 27. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Idegességedben hogy sikerült SSD-t venned? :D


- Töredezettségmentesíteni TILOS, formázni TILOS. Illetve ajánlott a hibernálást kikapcsolni, a kapacitásának a 20% -át szabadon hagyni legalább, tehát ne legyen dugig pakolva. A TRIM funkció már általában automatikusan megy, nem kell külön kapcsolgatni még. Sokan a lapozófájlok kezelését is kikapcsolják SSD meghajtókon, de az nem kötelező.

2018. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kibontani nem kell, viszont ha nag erővel dobtad be a gépbe, és összetört, akkor szükség van a töredezettségmentesítésre. Kérdezz csak, ha van még valami!
2018. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Megcsináltam amiket írttatok.És töredezettségmentesíteni nem kell, gyenge vagyok szinte csak belepottyant.


(egesz ejjel a geppel szenvedtem mert senki sem tud segiteni ezert probaltam megoldani a gondom és emiatt sikerult elaludnom nem tudtam elmenni dolgozni es igy sikerult idegessegemben lerohanni a fél percre lévő szamtech boltba es leüvölteni az elado fejet kb igy "KIB*SZ*TT SSD-t KÉREK.KÖSZÖNÖM SZÉPEN")

2018. febr. 27. 12:56
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Nem tudom, mennyire általános, de az én acer alaplapomona bootban a meghajtónál választható HDD/SSD beállítás, ott átlőtten Win-telepítés előtt SSD-re oszt' ennyi.

Onnantól a gép is, Win is tudja, hogyan bánjon vele.

2018. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én lehúztam a HDD-t mikor telepítettem nehogy valami gebasz legyen.Kiveszem HDD-t nem indul a gép hát még mitnem.
2018. febr. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!