Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megharapott az egyik aranyhala...

Megharapott az egyik aranyhalam, most akkor ficánkolni fogok a földön és fuldoklani?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy igen. Utána majd irány a gumiszoba és a muszájdzseki.
2018. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen igy lesz, viszont fogod tudni teljesiteni az emberek 3 kivánságát!
2018. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Wadmalac ***** válasza:

Ha igen, akkor téged átvertek a kisállatboltban. mert ez nem aranyhal:

[link]

2018. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem már is van egy teljesíthető kivánságom : - legyél aranyhal és ficánkolva a vízben kérdezd meg magadtól miért kellett neked az akváriumban a kis aranyhallal bohockodnod?
2018. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Aranyember lesz belőled!😀
2018. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tegnap engem is megharapott egy aranyhal. Úgy a semmiből ott-termett. Én csak ludorakrává változtam első teliholdkor; azóta szabad bejárásom van mindenhova. Meg lehet szokni.
2018. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amit az linkelt az még csak nem is hal, az egy korallsikló! Súlyosan mérgező, de viszont gyönyörű!
2018. márc. 8. 09:04
 8/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Amit az linkelt az még csak nem is hal, az egy korallsikló! Súlyosan mérgező, de viszont gyönyörű!"

Megnyugodtam, akkor nem ilyennel vertek át.

Esetleg ezzel:

[link]

2018. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont arra számíthatsz, hogy aranyered lesz.
2018. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az aranyhalad harapott meg akkor bajban vagy.Olvasgasd a kivánságok teljesítése kézikönyvet és közben vegyél mélytengeri búvár tanfolyamot mert szükséged lesz rá.Ficánkolni?De még mennyire!A napjaid is rá fog menni.Erre a válaszra voltál kiváncsi fáncsi?Nem?!Akkor még nagyobb bajban vagy mint gondolnád.

Kivánok neked az aranyhal létedhez minden jót és lubickolást ! :-D A kiírt kérdésed fején találta a szöget mint téged majd a hajó orra.Együtt érzek veled!Jöhet még az ilyen jópofa kérdésed......

2018. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!