Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a helyes megoldás Á vagy BÉ?

Mi a helyes megoldás Á vagy BÉ?

Figyelt kérdés

#diploma #dilemma #diplofenac #sörhas - pizzahát
2018. márc. 21. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha a fogadat húzzák, akkor az első, de ha birka vagy, akkor a második.

Ez minden matematikai feladat esetén érvényes.

2018. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy nem a kérdéshez fog kapcsolódni, de elmondok egy titkot. És ez nem csak rád vonatkozik, hanem kb. majdnem mindenkire, aki itt kérdéseket tesz fel.

Krvára nem attól leszel vicces, hogy ilyen szarokat írsz ki.. Ha lenne humorérzéked és valami vicceset is tudnál alkotni, nem pedig ilyen értelmetlen hülyeségeket, akkor érdemes lenne kérdéseket kiírnod. De így semmi értelme, csak az idődet pazarlod..

2018. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első komment szellemes volt . Második kéretlen zagyvaságot összehordó fazon . Villantsd meg a humorérzékedet , mert az üres fecsegés az kipipálva , de semmi több .
2018. márc. 21. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Üres fecsegés? És mióta számít neked az én humorérzékem?

Főleg, hogy nem is az volt most a célom, hogy megnevettesselek?

Én csak arra próbálnék kilyukadni, hogy egyáltalán nem vicces, amit csinálsz/csináltok egy páran.

Értelmetlen kérdéseket gyártotok halom számra, csak az a baj velük, hogy egyáltalán nem viccesek.

Gondolkozz el egy kicsit és nézz magadba, hogy szerinted hányan nevettek, vigyorogtak ezen a kérdésen.

Vagy szerinted ez vicces?


De tudod, ahogy a "mondás" tartja "Akinek van humora, az mindent tud, akinek nincs, az mindenre képes."

2018. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagy tudás nem lapulhat benned , a 45% minősít . Amennyiben lenne vénád a poénra frappáns válassza rukkolnál elő , nem pedig elcsépelt klasszikussal . Saját ötlet nincs ? Nincs , sejtettem ...
2018. márc. 21. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem, a poénra...

És mégis milyen poénra tudnék reagálni? :o

Én nem látok benne semmi poént, de ha neked ez a vicces, hát legyen. Érdekes egy ember lehetsz, ha te ezen tudsz nevetni. Gondolom a humorérzéked is perfekt akkor..

2018. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a százalékra visszatérve, engem kibszottul nem izgat.

Annyi, hogy én megmondom az igazat és ez szúrja másoknak a szemét.

Most is például, az első válaszom le lett pontozva, mivel te és a "társaid", azaz akik magura ismertek, nem képesek ezt elfogadni, hogy a szemükbe mondom az igazságot.

A kérdésedről pedig, az ilyen fajta kérdések nem valók ide. Tudtommal ez a humor kategória, ide vicces kérdések kellenének.

Csak később meg ne bánd, hogy elszalasztottad erre az időd sok részét, helyette pedig tudtál volna csinálni hasznos dolgokat, amik előre visznek az életben.

Egyszer élünk, de ha jól csináljátok, az az egy is elég lesz. Szóval a ti döntésetek, hogy mit csináltok...

2018. márc. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!