Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy ország lehessek?

Figyelt kérdés
Régóta töprengek már azon, hogy mihez kezdjek magammal. Amióta megláttam a Hetalia című animét, azóta úgy érzem, megtaláltam életem célját: ország akarok lenni. De hogy kezdjek neki? Fokozatosan kell nekiugrani, tehát először csak falu lehetek és így mehetek szépen lassan előre? Van rá esély, hogy egyszer majd kontinenssé lépjek elő? Egyáltalán megvalósítható, vagy mondjak le róla? Kérlek, segítsetek, az életemről van szó!

2018. márc. 22. 14:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Viktor, te vagy az??
2018. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is kell egy főváros. Aztán egy folyó, ami kettészel. Mert az menő. A többi majd jön magától.
2018. márc. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül vezesd be magadnak a sorozást, mert hadsereg nélkül egy ország..., hm...

Alkotmány is kell, alkoss gyorsan egyet, az alkotás lázában, meg huncut urak és akkor már politika is van, mert az úri huncutság, de akkor már megette a fene az egészet, legjobb, ha feloszolsz, vagy csatlakozol valami unióhoz, mert különben szétlopnak.

Máskülönben vedd figyelembe, hogy

- Azé a hatalom, akié az ország -

Amely mondás azért is nagyszerű, mert ha az elejére odabiggyesztesz egy 'nem' szócskát, akkor is igaz. Sőt meg is lehet fordítani, hogy

- Azé az ország, akié a hatalom -

Így már mindjárt más, illetve mégsem, de ha nem tetszik, spékeld meg a nem szóval megint.

Szóval a továbbiakban nehogy eladd magad egy lóért.

Amúgy meg olvastam egy cikket, aminek az volt a veleje, hogy az ország emberekből áll, ezért embereld meg magad és legyél először is emberek, majd ha ez sikerül, akkor ki tudja, akár birodalommá is avanzsálhatsz.

2018. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első, nem én vagyok a Viktor: ő országot akar alapítani, én meg maga az ország akarok lenni. Nem ugyanaz.

Kettes, hármas, köszönöm. Szerencsére van egy spanom, aki évek óta folyónak képzeli magát, majd lezsírozom vele, hogy szeljen ketté, és akkor már sínen vagyunk, már akkor kettő lesz belőlem, ha meg tovább klónozunk, meglesznek az emberek is. Már csak egy jó név kell.

2018. márc. 22. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem, egy nagy ló vagy, így már csak cserélned kell, mert ahogy fentebb említették, szokásban van országokat lóra cserélni, szóval sanszos a dolog, drukkolok neked, hajrá, gyia.
2018. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lórszág?

Paripandia?

Fakóföld?

2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is, egy IV.Bela formátumú emberre lenne szükséged, végülis ő volt az "Országépítő".
2018. márc. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Sealandet, ő tudna mesélni egy-két dologról!
2018. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Haladj szép lassan. Először nevezz ki egy tenyérnyi földet a területednek; máris mikronemzet vagy! Ezek után növeld a területed, még egy, majd még egy telekkel, s így nőheted ki magad lassan ország méretűre. A probléma az, hogy manapság a legtöbb kontinens tömve van erős, stabil országokkal, akik nem fognak mosolyogva hívni, hogy "Hé, gyere csak, adok földet, embereket, mindezt puszta jóindulatból!" Ennek az lesz a vége, hogy szépen egybeolvadsz vele, vagy legalább is lehetsz a gyarmata. Ahogy már előttem írták, szükséged van népre, hiszen Franciaország is megmondta: Az ország egy hajó, a vezetők a vitorlák, az emberek a szél, és az idő a tenger. Mindaddig,amíg vannak emberek, hogy megjavítsák a hajót, örökre használható. Szóval embereket kell szerezned, sőt, itt kihasználhatod az Európát sújtó migrációs válságot. Befogadhatod és népeddé teheted a migránsokat, vagy ha ez nincs ínyedre, fogadd be azokat az embereket, akikről a híradóban hallhatsz, hogy veszélyes lett az országuk a bevándorlók miatt, ezért inkább költöznek (pl. svédek, németek, meg a többi birka, akik elhitték Merkelnek, hogy a bevándorlók frankón dolgozni fognak). Ha a második lehetőséget választod, mindenképpen szép helynek kell lenned, hiszen a magas szöszik nem fogják csak úgy elszórni a pénzüket. (...) Ha néped van, szerezz vezetőt nekik! Lehetsz köztársaság vagy királyság, vezetőre mindenképp szükséged lesz. Kezdd el kiépíteni a gazdaságod, egészségügyed, itt jól jöhet, ha találsz egy pártfogót magadnak (lehet az egy másik ország, vagy akár egy pénzesebb ember), a pénzzel vigyázz! Nehogy tizenötmilliárdos stadionokkal legyenek tele a földjeid, mikor még rajta sem vagy a térképen.

Ha mindez megvan, képes vagy stabilan megállni, eltartani embereid, hirdesd ki függetlenséged, s már ugorhatsz is a mély vízbe, mehetsz haverkodni a többi országgal (végsősoron ez minden hetaliás álma, nem?) Keress szövetségeseket, mind gazdasági, mind katonai szempontból, hiszen egyedül nem válthatod meg a világot. Az azért fontos, hogy el is ismerjenek. Senki sem szereti a kis mitugrászokat, igaz? (Bocs, Sealand, szeretünk!) Csatlakozz az EU-hoz vagy alapítsd újra a Szovjet uniót (a politikai irányzatodtól függ), mindenesetre egy nagyobb csoportba tartozás megkönnyíti a fennmaradásodat.

Ha ezeket a lépéseket követed, garantáltan sikeres ország lehetsz;)

Sok sikert!


Ui: Nehogy komolyan vegyélXD

2018. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HelenTheAnimeFan válasza:
100%

Tudod milyen országnak lenni hála a Hetalia-nak, ezért először találd meg az országokat,barátkozz össze Sealand-al, Seborga-val, Wy fejedelemmel,nem árt ha Kugelmugel-el, Hutt River-al, Ladonia-val, és Molossia-val is össze barátkozol, utána ismerkedj a többi országgal. Például kezdheted Veliciano-val mert ő biztos kedves lesz veled, utána jó lesz egy Németország. Minden bizonnyal kelleni fog valaki aki segít,lehet az mindenki bátyja Franciaország, vagy Anglia, de szerintem Amerika is örülne ha valakit nevelhetne.



Egyetlen kérdésem van:


Biztos ország akarsz lenni?


Írtad hogy láttad a Hetalia-t, biztos ismered a történelmet, veled is megtörténhet egy háború, és "meghalsz" mint Poroszország.


Ui.: Ha megtaláltad az országokat szólj nekem és mond el hol vannak!

2018. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!