Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy ország lehessek?

Figyelt kérdés
Régóta töprengek már azon, hogy mihez kezdjek magammal. Amióta megláttam a Hetalia című animét, azóta úgy érzem, megtaláltam életem célját: ország akarok lenni. De hogy kezdjek neki? Fokozatosan kell nekiugrani, tehát először csak falu lehetek és így mehetek szépen lassan előre? Van rá esély, hogy egyszer majd kontinenssé lépjek elő? Egyáltalán megvalósítható, vagy mondjak le róla? Kérlek, segítsetek, az életemről van szó!

2018. márc. 22. 14:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Ez engem is érdekelne XD

Ha sikerült, majd mondd el hogyan csintad! Én is szívesen lennék ország és bűvészkednék Angliával, vagy palacsintáznék egy jót Kanadával, esetleg animéznék Japánnal, de a legfontosabb,hogy tartományommá tenném Olaszországot;)

2018. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, sikerült megvalósítani az álmod? :D Ha igen, földrajzilag hol helyezkedsz el? Mely országokkal barátkoztál össze?stb. Minden érdekel :3
2018. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!