Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet attol gombás a lábam h...

Pityesz1997 kérdése:

Lehet attol gombás a lábam h ha gombát eszek?

Figyelt kérdés
Tegnap a haverokkal kint az erdőbe találtunk valami gombát és mivel nagyon éhessek voltunk megettük és azota nagyon viszked a lábam. Szerintem gombás lett a labam ezmiatt. Nagyon felek kérlek segitsetek.
2018. márc. 23. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Gombás nem lehetsz, de halott annál inkább. Egyébként meg, bőrgyógyász.
2018. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az agyhalál már be is állt...
2018. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az erdobe ott fogsz látni egy torpét meg egy boszorkányt aki segit meggyogyulni.
2018. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az erdőbe, egyél meg egy állatot és állat leszel...
2018. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tegnap óta nem vetted le a cipődet, akkor egyértelmű, hogy kár volt gombát enned.

De kutyaharapást szőrivel, ezért haraptasd meg magad a szomszéd tacskójával, aztán a szőrét tekerd a lábadra, majd fél lábon ugrálva menj ki az erdőbe.

Ha nem találsz több gombát, akkor menthetetlen vagy és rajtad már csak a csoda segíthet, de ha igen, akkor leguggolva és sebesen pörögve hadard el a következő mondókát, mégpedig hétszer:

- Galóca kabóca

meg egy szűz menyecske

harapj a lábamba

nem te vagy a kecske

sebesen pörögve

nem marad örökre

gombás az én lábam

a belem kihánytam. -

Ha az okádást befejezted, akkorra valószínűleg már nem rohad tovább a lábad, mert addigra már olyan stádiumba ért, amit nem lehet fokozni.

2018. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha "leetted" a lábad gombával, persze.
2018. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendessen ti hülyébbek vagytok mint én 😂😂😂😂😂😂😂
2018. márc. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!